Pomozte naplnit misky v útulcích – darujte krmivo pro útulek


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 6.9.2012; 6.00;
Pomozte naplnit misky v útulcích – darujte krmivo pro útulek

Nadace na ochranu zvířat a spol.Mars Czech, s.r.o.,výrobce krmiva značek Pedigrie a Whiskas, pořádají také v letošním roce charitativní kampaň – Pomozte naplnit misky v útulcích. Této akce se náš útulek zúčastnil i v loňském roce. Díky tomu náš útulek získal 2 palety krmení Pedigrie -zjednodušeně napsáno. Kdo neví co je to za akci upřesním. Akce probíhá ve všech hypermarketech Globus v období od 28.8 až 8.10.2012. Umísťovací foto – výstava psů a koček z útulků ČR. Tabule s fotkami nabízených zvířat naleznete na sběrném boxu u informačního centra Globus. Foto boxu s mou maličkostí níže…Nejen, že můžete nakoupit krmivo pro své mazlíčky a tím přispějete na krmivo pro pejsky a kočky v útulku, ale můžete darovat krmivo pro útulek do sběrného boxu. V Globusu v Liberci je prezentován náš útulek s fotkama šesti pejsků k adopci. Kdo to má k nám daleko a nemůže se k nám dostat, má možnost zakoupit krmivo Pedigrie a Whiskas a vhodit do sběrného boxu. Box budu jezdit pravidelně vybírat a pokud se podaří nám najít domov pro nějakého inzerovaného pejska, vyměním fotografii. Máte-li nějaké dotazy, nebojte se na mě obrátit. Popřípadě se můžeme sejít přímo v Globusu. Věřím, že díky Vám, hodným lidem,  se nějaké krmivo ve sběrném boxu objeví.

Byla jsem poprvé vybrat box a moc děkuji všem hodným lidem. Jukněte co se nám sešlo. Mám z toho radost a  rozhodla jsem se, že si povedu evidenci. Každý týden box vyberu a nafotím. Udělám seznam a na konci akce, to je 8.října, vše sečtu. Tak opět za týden nové hlášení…

Po týdnu se hlásím-výběr boxu v pondělí. Přidávám novou fotečku-krmení na stolku. Hodným lidičkám moc děkujeme.

Dny utíkají a další týden je za námi. Box jsem jela vybrat v pondělí večer a byla jsem překvapená, kolik tam toho bylo. I dva velké pytle granulí, s kterýma jsem se trochu prala. Ten otvor na výběr je také menší a tak se mě to tam nějak zaseklo. Nevadí, zvítězila jsem!  Opravdu jsem moc ráda za papání pro hafánky.  Lidičky díky, díky moc. Opět za týden  budu  informovat- Fotka krmení na dlažbě.

To je neuvěřitelné, jak ten čas běží. Už je konec září a za chvilku tu budou vánoce. Včera v pondělí jsem byla vybrat už po čtvrté box a stále tam nacházím dobrůtky pro pejsky. Nedoufala jsem, že se najde tolik hodných lidí, kteří rádi pro pejsky něco koupí. Ještě dva týdny a bude akce konec (akce trvá do 8.října). Vždycky se na pondělí těším, co tam všechno bude, a asi mě to pak bude scházet. Přikládám další foto z boxu, tentokrát na dece.

Už je to tady-předposlední výběr boxu. Už jen pár dní a bude konec. Mohu konstatovat, že jsem naplnila regál ve skladu krmení pro naše pejsky. Jak ráda si to vše rozděluji na mlsky, granulky a konzervy. Něco z toho  už mají hafani v sobě, to nemohu odolat a hned jim vždycky něco nedat. Tentokrát nafoceno na růžové dece a s pejskem. Poznáte ho někdo? A v pondělí 8. jedu naposledy do Globusu vybrat box.

Poslední výběr boxu a je po akci. Uteklo to velice rychle. ale musím všem dárcům moc a moc poděkovat. Díky Vám se podařilo nashromáždit jeden plný regál různého krmení a pamlsků. K odpolední svačince teď dostávají sušené dobrůtky, tyčky, kostičky. Kočičky dostávají konzervy a kapsičky, ty se mají. No prostě mají pejskové a kočky vánoce. To jsem původně měla v plánu krmení a mlsky nebrat a po akci vše najednou vyfotit. No nedalo mě to a jak tam byla nějaká dobrota, co pejskové už neměli delší dobu, neodolala jsem a rozdalo se jim to. Také tam bylo několik pytlíčků krmení pro štěňátka. Tak část už je také spotřebovaná, protože ze začátku akce byly v útulku štěňátka. Ještě, že jsem vše fotila po týdnech a mám z toho radost.Poslední fotografie s mojí malou pomocnicí, která vždy vše počítala a připravila na focení. Jen Goro nechápal, proč se rozčiluje a tlapkou jí pošťuchoval.

Poděkování patří také Nadaci na ochranu zvířat , společnosti Mars Czech s.r.o a hypermarketu Globus za celou akci a podporu útulkům.

.


fotoMáte otázky? Ptejte se...

 • Telefon:
  606 345 536

  E-mail:
  info@azylpes.cz (zobrazit kontaktní formulář)

  Adresa:
  Krásný Les 3, 464 01 Frýdlant

  Otevírací doba pro veřejnost:

  Pondělí 8:00 – 11:00
  Úterý 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Středa 8:00 – 11:00
  Čtvrtek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Pátek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Sobota 8:00 – 11:00
  Neděle 8:00 – 11:00