Charitativní večer


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 24.11.2011;

Nadační fond psí naděje pořádá charitativní večer, kterým bude provázet Alice bendová a zpěvem nás potěší Lucie kostelecká. Akce se koná 24.11.2011 Cover Place  -klubové zřízení v prostorech atomového krytu Praha 9-metro B Vysočanská.

Byla to 1 akce toho to druhu s fondem. Příprava na místě nám zabrala téměř dvě hodiny. Dlouhé a úzké chodby -no atomový kryt,co víc dodat. Paní Lucie Bendová se zajímala o osudy psů v útulku. Sama je zachránkyní několika pejsků. Pro útulek je důležité, aby o něm veřejnost věděla a to snad svůj účel splnilo..


galerie

[Galerie nebyla nalezena]

Máte otázky? Ptejte se...

  • Avantika

   |

   pisze:Spotkałem się z takimi prmzpadkayi, w ktf3rych egzorcysta posiadał jednocześnie święcenia kapłańskie i posiadał stosowne wykształcenie świeckie, w tym przypadku dyplom z psychologii lub/i psychiatrii uprawniający go do wykonywania zawodu. Nie zapominajmy także i o tym, że egzorcysta bez stosownego wykształcenia, jeśli mnie pamięć nie myli, ma obowiązek wykluczenia choroby psychicznej jako źrf3dła opętania’ a nawet jeśli posiada stosowne wykształcenie ma obowiązek konsultacji z psychologiem lub psychiatrą świeckim (inną sprawą jest chęć wspf3łpracy owych z egzorcystą). Ponadto na końcu należy powiedzieć i to, że termin opętanie’ w ujęciu psychiatrycznym i teologicznym nie opisuje dokładnie tego samego zjawiska.

   Odpovědět