Veřejná sbírka

Veřejná sbírka


Milí přátelé útulku,
Máme na vás prosbu, přišla zima, teploty padají a začíná přituhovat.? Stará stodola kde jsou nyní kotce pro pejsky již bohužel není úplně vyhovující a nutné opravy jako například nová střecha, stropy, izolace prostoru kotců od vlhkosti by byly velice nákladné a nakonec by se nevyplatily.? Rozhodli jsme se že nejlepší by bylo starou stodolu zbourat a postavit na jejím místě novou budovu. V té by bylo 13 kotců s venkovním výběhem ?, ale také ošetřovna, malá ordinace, čistící zóna, místnost na koupání a úpravu psů, dílna a malá kancelář.☺️

Celkové finanční náklady na tuto novou stavbu jsou 1 906 519, 26 Kč.

Náš útulek byl založen již v roce 1992 a již od založení jsme neziskovou organizací, snažíme se získávat finanční prostředky jak můžeme, ale není to jednoduché.? I přes veškerou naši snahu a neustálé výdaje je pro nás cílová částka nyní nedosažitelná.
Budeme moc rádi za jakoukoliv pomoc, finanční, materiální (stavební materiál) či i jednoduchým sdílením tohoto příspěvku ať se naše prosba dostane mezi více lidí. ??

Pro finanční podporu je zřízen veřejný sbírkový účet č. 215794610/0600.
Stavebního materiál přijímáme přímo v útulku po předchozí telefonické domluvě na adrese Krásný Les 3, 46401 Frýdlant, případně je možnost si je v oblasti Libereckého kraje odvézt. ?

V případě dotazů stačí zavolat paní majitelce na tel. 606 345 536 ?

Na přiložených fotkách můžete vidět aktuální stav stodoly, pro detaily projektu stavby jsou k dispozici na vyžádání, zašleme e-mailem nebo případně přímo v útulku.?

Za jakoukoliv podporu moc děkujeme!