Venda nás zdraví


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Z nových domovů

Venda nás zdraví

Hezký den !

Tak 10.1. to byl přesně rok co jsme si od Vás odvezli Vendu,vzpomínáte?Tolik nám tenkrát zahojil bolavá srdíčka.Je to správnej kámoš do nepohody a taky pěkně rozmazlenej.Vzpomínám si na Vaše slova “hlavně moc nerozmazlovat oni to hned v těch psích hlavičkách vycítí”jenomže to se lehce řekne a hůř dělá.

Tak jsme ho trochu rozmazlili a moje mamka to dotáhla do konce.Mamku úplně zbožňuje,když k nám příjde na návštěvu tak jí samou radostí skáče,až na hlavu

(to víte co by za čerstvou šunčičku neudělal).Stejně si myslíme,že je odněkud z cirkusu, ze srandy mu říkáme,že utekl Berouskovi.Skáče neskutečně vysoko,když má radost,jako by měl na tlapkách pérka,až se bojíme že si ty tlapky zláme.Venku za ten rok je už pan “Pes”chodí bez vodítka na zavolání poslechne a přiběhne.

Doma je taky moc fajn za celý rok se nám nestalo,že by nějak vyváděl,když je tam sám nebo něco zničil.Jednou si smlsnul na televizním programu,ale to se asi chtěl dívat na televizi,aby mu to čekání na nás uteklo(takhle situaci vyhodnotil přítel).Byli jsme zvědavý na vánoce jak bude reagovat na stromeček a dárečky, no to musíme trochu ještě dopilovat,spíš než dárky ho zajímal řízek a kapřík a pak aby nám udělal radost tak si začal  milostivě z jedním plyšákem hrát( viz fota).

Tak co víc napsat? Vaše práce má opravdu veliký smysl, šťastnými neděláte jenom pejsky a kočičky,ale i lidi co se rozhodli dát jim domov.

Do Nového roku přeji vše nejlepší Vám i vašim zvířátkům,ať se vám daří dobře jako doposud.

 


f