Telefonování večer – je to nutné?


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

Prosím všechny lidi, netelefonujte ve večerních hodinách!! Jen pokud je to opravdu nutné.(Za nutnost nepovažuji informaci, že právě koukáte na  net a máte zájem o pejska. Od toho je přeci den). Útulku se věnuji běžně 12 hodin často i 16hodin denně  a jsem přeci jen člověk. Ono v útulku není práce jen kolem pejsků a kočiček, ale i posekání zahrady, úklidu prostor, shánění materiálu na kotce, boudy opravy a údržby. Hromady papírování, a běžné komunikace cca 40tel.denně, sms, emaily, www.stránky a FB útulku. To pak dělám po nocích. 

To nemluvím o tom, že jsem maminka 8 leté dcerky, která je také školou povinná a děláme úkoly. Manželka jsem také a světe div se mám i domov, který potřebuje uklidit, zahradu, která je potřeba také posekat. Moc ráda bych nějaký čas věnovala své rodinně. Mám a vím, že mám velkou, opravdu velkou všestrannou podporu u svého muže a trpělivost a pomocné ručičky mé dcerky. Času co věnuji své rodině je za týden pár chvilek (chci to změnit, ale zatím se nedaří) a když ještě večer zvoní tel. je toho na mě už opravdu moc. Berte prosím ohled na mou rodinnu a i když se Vám pejsek či kočička na stránkách moc líbí zavolejte  prosím druhý den. Přes noc pejsek ani kočička nový domov nenajdou. Děkuji za pochopení 

PS: Telefon mám zapnutý stále, protože jezdím na výjezdy i v noci  k různým případům na výzvu PČR, MP nebo úřadu. Tak prosím neraďte, že si mám tel vypnout.