Rekonstrukce skladovacích prostor


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

Rekonstrukce skladovacích prostor

Každý tráví volno po svém. V útulku se začalo s rekonstrukcí skladovacích prostor. Dlouho se nemohlo nic dělat a budovat uvnitř budovy, která patří k útulku. Nyní se vše vyřešilo a pomalu se začíná.

Bohužel se zjistilo, že pod kobercema je plíseň na dřevotřískových deskách a pod nima schnělá prkna.V části místnosti pak stará dlažba, Vše se tedy muselo vytrhat, udělat beton a teď budu shánět dlažbu. Ještě stěny se musejí zbavit tapet a obouchat  na cihlu a dát tam něco proti plísni. Totéž bude i v druhé místnosti kde bude zázemí pro návštěvníky, zaměstnance, novináře a telev. štáby.   V útulku se stráví opravdu hodně času co není určeno pro návštěvníky. je proto nutné mít si kde uvařit čaj, dělat přípravu na ples a den otevřených dveří. Balit tombolu – po dva roky se to dělalo u nás doma a řeknu Vám 600 cen mít doma a balit a číslovat – nic moc. Z domova se stalo na 3 měsíce skladiště a bludiště mezi krabicemi. To nemluvím o nápojích, prezentačních věcech atd. fakt to vše doma dělat nejde.  Budu moc ráda až se vše bude dělat v útulku.    Dáte hodně práce, bude to stát hodně peněz.

Většinu si ale děláme samy, jen ten materiál a jednoho pana zedníka platíme, aby podlaha byla v rovině atd. namíchat beton a na kolečku vozit to zvládáme.  Zatím. sice večery nic moc , vše bolí ale máme kus hotovo :-) .


rekonstr