Prezentace na Den Země – Eko cetrum Oldřichov v Hájích


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 26.4.2014; 9.30 - 15.30

Těším se na spolupráci a jen si přát dobré počasí. A co Vás čeká ? Z naší strany samozřejmě pejsci,kteří jsou u nás v útulku. Kdo bude chtít tak si může pejska vyčesat a dát mu nějaký ten pamlsek :-)   Děti si budou moci vybarvit nějakou tu omalovánku a dozvědět se více z naší fotografické prezentace jak funguje útulek, jací jsou momentálně pejsci v útulku….

A co vás čeká dál?

Tradiční oslava Dne Země bude zaměřená na soužití lidí s hospodářskými zvířaty. Pro návštěvníky akce bude připraven zábavný i poučný program. Seznámíte se s podmínkami, které zvířatům v jejich zajetí vytváříme. Zaměříme se především na krávy, ovce, slepice, prasata,
ale nezapomeneme ani na naše domácí mazlíčky. Prostřednictvím připravených aktivit si uvědomíte, co hospodářská zvířata pro člověka znamenají a proč je chováme. Společně přijdeme na to, jak se jednotlivé chovy od sebe liší. Den nám zpestří stánky, ve kterých budeme prodávat výrobky od drobných zemědělců. Nebude chybět tradiční svezení na huculských koních a posezení u ohně.

Více o centru se dozvíte zde : http://www.strevlik.cz/kalendar-akci/id:20822/Den-ZemeMáte otázky? Ptejte se...