Pomozte naplnit misky v útulcích.


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Co se u nás děje?

Datum konání: 15.11.2012 - 15.12.2012

Pomoci můžete zcela zdarma a z pohodlí

domova.

Stačí jen pár kliknutí!

Díky společné akci Spěchá.to, společnosti Mars Czech s.r.o. – výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas, a Nadace na ochranu zvířat máte možnost přinést vybraným psům a kočkám alespoň trochu radosti navíc!
Měla jsem obrovskou radost, když mně zazvonil telefon a paní z Nadace na ochranu zvířat mně oznámila, že byl náš útulek vybrán na tuto online akci. Proto žádám o pomoc. Bez klikání to nepůjde a nebude akce úspěšná. Každý den můžete kliknout na všechny pejsky z našeho útulku a nejen z našeho(každý potřebuje pomoci). Jen když se podaří všechny pejsky z našeho útulku nakrmit, získáme TUNU KRMENÍ!!! Akce trvá jen do 15.12:2012. Za to ta chvilinka času stojí, ne? Tak lidičky je to jen a jen na vás, já také budu klikat i od manžela z práce.
Na www.spěcháto.cz, hned na úvodní stránce, je nadpis Pomozte naplnit misky v útulcích a žluté pole začít krmit dál, je to snadné. Je to opravdu snadné a zabere vám to jen chvilku času a útulkům tím pomůžete. Akce je skutečná, není to žádný podvod, jak se někteří lidé domnívají. Vzpomínáte na akci Wad a Nadace na ochranu zvířat – pomozte naplnit misky v útulcích? Je to také přes stejnou organizaci a výrobce krmiva. Děkuji všem, co každý den budou klikat a virtuálně plnit misku. Doufám, že se akce povede a budeme mít pro pejsky zásobu papání.

.