Děkujeme...

Paní Hložkové a Panu Pavlů

Krásný telefon jsem měla zhruba před dvěma týdny, jestli nemám zájem o boudu. Jak jsem zajásala a samozřejmě neodmítla. Ukázalo se, že jezdím prakticky okolo když jedu do Liberce – přesněji Stráž nad Nisou. To je paráda, říkala jsem si. S paní Hložkovou jsem se dohodla a jela se na ní podívat zda se vejde na přívěsný vozík. Po přeměření jsem zjistila, že vejde a bylo domluveno. Čekalo mě další překvapení, když jsem se během řeči dozvěděla, že příjemný pár se věnuje Canicrossu. Umístily se na druhém místě a tašku dobrot co vyhrály nám také dali pro pejsky. Prý musí příště vyhrát 1 místo, to je velký pytel granulí se smíchem říkali.

Pokud se chcete něco dozvědět o Caniccrossu jukněte na www.canicross.cz, www.mushing.cz stojí to za to. Třeba to budete chtít také zkusit, vy se proběhnete a pejsek bude šťastný.

A v čem sportovat? Najdete na  sportcom.cz . Fotky ze závodu poslala paní Hložková se souhlasem s uveřejněním na našich stránkách.

Boudu jsem si spolu s manželem vyzvedli když jsme se vraceli z akce Netradiční módní přehlídky v OC Nisa (o tom v dalším článku, příště…)

 .


fotogalerie