Obchodní snídaně


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

Včera jsem byla poprvé na obchodní snídani v Liberci. Byla jsem tam pozvaná paní Havelkovou ze společnosti ReHa promotion s.r.o, když jsem prezentovala útulek na veletrhu práce Educa. Nikdy jsem na žádné takové akci nebyla, a tak to byla pro mě úplně nová zkušenost. Začínalo se ráno v 7.15 snídaní a já se pomalu rozkoukávala. Byla jsem velice nervózní, a tak jsem neměla ani hlad. Sice jsem si něco málo vzala, ale tréma udělala své. Věděla jsem, že se budu muset v 60-ti vteřinách představit, v čem podnikám , co mě tíží a jakou pomoc hledám,co potřebuji..Ono shrnout činnost útulku do 60-ti vteřin jde dost těžko. Den před tím jsem si to napsala na papír a krásně naučila. Ptáte se, jak to dopadlo? Řekla jsem sice vše podstatné, ale úplně jinak než jsem se to naučila. Nevadí, bylo tam několik podnikatelů, kteří by mně možná mohli pomoci. Uvidíme, jaký jsem udělala dojem a zda to bylo pro útulek přínosem. Potěšil mě zájem několika podnikatelů o útulek. Dokonce mně byla nabídnuta materiální pomoc, venčení pejsků. Dostalo se mně i poděkování za dobročinnou práci…Bylo to velice příjemně strávené ráno, jen kdybych nebyla tak nervózní. Jakou velkou výhodu vidím to, že jsem rozšířila řadu lidí, kteří už ví, že je někde ve vesničce Krásný Les útulek pro pejsky. To je pro mě velice důležité, a proto se snažím jezdit na různé akce.

Co se mně přímo na obchodní snídani povedlo za obchod? Pronajala jsem si výlohu v “Palác Centrum” v Liberci na jeden měsíc za 500Kč/měsíčně. Dohodla jsem se s panem Kalátem, jednatelem společnosti, že si připravím prezentaci útulku a materiály a v příštím týdnu tj.5.11 – 7.11. to dám do výlohy. Byl tak ochotný, že s tím souhlasil a měsíc se bude počítat ode dne, kdy tam poběží prezentace. Uvidím, jestli to bude mít nějaký ohlas. Šikmo přes uličku je Tropic, kam lidé chodí nakupovat pro zvířátka krmení. To mě také trošičku pomohlo v rozhodování, zda pronajmout či ne. A co si myslíte Vy? Představuji si tam dát něco málo informací o útulku, jak náš útulek funguje. Také aktuální nabídku pejsků s fotografiemi . Pokud by tam někdo něco rád viděl , budu ráda za podněty.

S některými podnikateli si teprve domluvím schůzku a uvidí se.

V každém případě děkuji paní Havelkové, která mě na obchodní snídani pozvala. Firmě Business for Breakfast, která snídaně pořádá za vřelé přijetí a možnost prezentovat útulek. Také ostatním podnikatelům za příjemné a milé setkání..