O samotné akci – AGILITY V TIPSPORT ARÉNĚ LIBEREC


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

O samotné akci – AGILITY V TIPSPORT ARÉNĚ LIBEREC
Uplynulo už pár dní od akce Agility v Liberci, která se konala v Aréně. Je pravda, že mě trochu zklamal malý počet návštěvníků. Na jednu stranu jsem nemohla celé dny prezentovat útulek a tak musím poděkovat kamarádce Veronice, která mně na akcích pomáhá a byla tak ochotná, že prezentovala útulek i místo mě. Jsem členkou OHK a byla jsem na setkání podnikatelek v rámci projektu Česko-Saská spolupráce. Je to nepovinná akce, ale vždy jsem se něco dozvěděla, přiučila. Získávají se zde kontakty a předávají informace nejen o podnikání.Nemůžu být na dvou místech na jednou, to ještě neumím..
A zpátky k celé akci. Opět se vezly Flipcharty a propagační materiály, přívěsky, těžítka, plechovky atd. Ono se to nezdá, ale zabere dost času jen samotná příprava na jakoukoliv akci. Vyfotit pejsky, jet do Frýdlantu udělat fotky, tam strávím tak hodinu až dvě, napsat popisky, vše dát na Flipchárty. Napsat, co je u nás aktuálního a to vše zalaminovat, nalepit , aby to vydrželo přepravu a přenášení. Co vám budu povídat, mám to doma v obýváku jak ve velké kanceláři a dílně. Naštěstí si manžel zvykl :-)
Akce začínala v pátek od 14.00 a já s Veronikou jsme měly sraz ve 12.30 v Tip Sport Aréně. Pan Stejskal nám ukázal, kde můžeme stát a začala samotná příprava. Bylo potřeba ještě něco doladit na tabulích, tak se toho Veronika chopila. Malá dcerka vyndavala přívěsky a věci na stůl. Uteklo nám to a čekaly jsme na nával lidí. Leč sem, tam někdo a jinak klid. Trochu jsme znervózněly, jestli to má vůbec cenu tam stát, když nikdo nechodí. Opravdu jsme do 18.00 hodin prodaly 2 přívěsky a 4 figurky celkem za 90kč. Malá se sice činila, chodila dávat lidem letáčky a se zájmem sledovala pejsky, jak běhají. Já už jsem musela odjet a loučila jsem se s Veronikou slovy, že se alespoň prezentuje útulek a budou o nás lidi víc vědět. Byla smutná a já také, ale chtěla jsem jí podpořit. Víte, myslela jsem si, že na takovou akci přijde víc lidí. Říkala jsem Veronice, až se jí bude chtít skončit ať to sklidí a jde domů. Byla jsem zatím na setkání podnikatelek a přišla mě v 21.30 sms, že vydělala asi 1000kč a že jde domů!! Nechtěla jsem tomu uvěřit a normálně jsem si říkala, že ty peníze tam musela dát ona. Tak přeci jen lidi začaly večer chodit a přispívaly i do kasičky.
Druhý den ráno se Veronika dala znovu do prezentace. Už to bylo veselejší a měla radost z předešlého dne. Po poledni jsem jí jela vystřídat, dopoledne jsem měla ještě s OHK jízdu na koni v Chrastavě, to jsem si nenechala ujít a ráda jsem se projela. (viz.foto, byl to pro mne trochu relax)
Lidi už chodily sice víc, ale stejně jsem čekala větší návštěvnost. Byl večer a tak jsem začala pomalu skládat věci. Na konec se prodalo cca 4O přívěsků a několik figurek pejsků a kočiček, hlavolamy a plechovky ozdobené ubrouskovou metodou (dělá je pro útulek kamarádka s dcerkou). Celkem hodní lidé přispěli a nakoupili cca za 2 400kč.
Vím, byly to dva dny a spousta hodin, ale to se nemůže počítat. Hlavně , že o nás ví o pár lidí víc. A kdo ví, třeba si vzpomenou, až budou chtít udělat dobrý skutek, na ten útulek v té vesničce jak že se jmenuje….já si vzpomenu, Azyl pes – Krásný Les??? A o tom to celé vlastně je.
Tímto děkuji Agility ČR a Tip Sport Aréně za možnost prezentování útulku na jejich akci. Veronice Hastrdlové za velkou pomoc a zastoupení v prezentaci a všem lidem, co přispěli do naší kasičky nebo co si zakoupili nějaký ten výrobek a tím také přispěli na útulek. Díky moc.

.


fotogalerie