Veřejná sbírkaNOMINACE DO ŽENY REGIONU- dozví se o útulku více lidí?


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

NOMINACE DO ŽENY REGIONU- dozví se o útulku více lidí?
Také se divíte? Já hodně a ani jsem netušila, že je nějaká taková soutěž. Stále nevím kdo mě nominoval.  Nejprve jsem byla malinko rozladěná, nemám totiž čas někde ještě běhat. Po telefonátu s orgnizací jsem zjistila, že nemusím vlastně nic.

Po delší úvaze si říkám, že by se tak mohl útulek docela dobře dostat do povědomí širší veřejnosti. Pro hafany a kočičky jen a jen dobře. Čím víc lidí bude znát útulek tím rychleji naši svěřenci najdou právě ten svůj domov s velkým D. V každém případě nic neriskuji ani já ani útulek a i to štěstí je nikdy unavené, ne? Stačí jeden klik a hotovo.

Takový email jsem dostala:

 

Vážená paní Vojáčková,

s potěšením Vám sdělujeme, že jste byla nominována do celonárodní soutěže ŽENA REGIONU.

Nominovat zajímavé ženy ze všech regionů České republiky mohl do 3. února 2015 kdokoli z široké veřejnosti. 9. února 2015 jsme odstartovali hlasování. Ženy s největším počtem hlasů ve svých regionech budou veřejně oceněny a z rukou senátorů Senátu Parlamentu České republiky získají diplom a dárky. V dubnu je pak čeká slavnostní galavečer, kde vyhlásíme absolutní vítězku soutěže. Nebude chybět ani cena odborné poroty.

 

Hlasování ukončíme 2. března 2015!

Hlasujte a sdílejte proto soutěž se svou nominací mezi přáteli, příbuznými, známými či kolegy z práce! Čím více hlasů získáte, tím větší šanci na výhru máte a o vašem příběhu a poslání se dozví více lidí.

Váš profil v soutěži ŽENA REGIONU naleznete zde http://www.zenaregionu.cz/zena/90/katerina-vojackova

Děkujeme!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tým Žena Regionu

 

Soutěž ŽENA REGIONU

 

Soutěž patří všem ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu. Nejedná se přitom o veřejně známé osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost většinou ani tušení. Cílem soutěže ŽENA REGIONU je jejich úsilí, práci a výsledky zviditelnit a ocenit. Nad letošním 6. ročníkem soutěže převzal záštitu Senát Parlamentu České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem.

www.zenaregionu.czMáte otázky? Ptejte se...

 • Telefon:
  606 345 536

  E-mail:
  info@azylpes.cz(zobrazit kontaktní formulář)

  Adresa:
  Krásný Les 3, 464 01 Frýdlant

  Otevírací doma pro veřejnost:

  Pondělí 8:00 – 11:00
  Úterý 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Středa 8:00 – 11:00
  Čtvrtek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Pátek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Sobota 8:00 – 11:00
  Neděle 8:00 – 11:00