Kupujete u ZOOHITU? Darujte své bonusové body našemu útulku.


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 13.4.2015 - 30.4.2015
Kupujete u ZOOHITU? Darujte své bonusové body našemu útulku.

Dostala jsem krásný email na tento projekt. Tak doufám, že se díky Vám, kteří nám darují své body podaří získat nějaké to krmení, pelíšky, obojky proti blechám (jaro už ťuká na dveře), přepravka by se moc hodila, nějaký ten los.olej atd.. Budeme moc rádi a Váš rozpočet to nezasáhne.

Ze stránek Zoohitu:

Je to velmi jednoduché. Žádná další registrace není potřeba a vše je naprosto dobrovolné a bez jakýchkoliv závazků. Darujte své zoohit bonusové body a pomáhejte!

Bonusové body šetříte automaticky – s každou Vaší objednávkou získáváte 1 zoohit-bod za každých 25 Kč, které u nás utratíte. Tyto bonusové body můžete proměnit za atraktivní prémie z našeho bonusového programu. Nyní ovšem můžete své zoohit body využít jinak – přidejte k Vaší další objednávce počet bodů z naší nabídky, které byste chtěli věnovat na podporu zvířat.

Za předem určené časové období sečteme darované zoohit-body, proměníme je na zboží z našeho sortimentu a zašleme je organizaci, kterou jsme na dané období zvolili, jako příjemce podpory. Tak jednoduše a přitom tak významně můžete pomoci zvířatům v nouzi! 

O akci zde: http://www.zoohit.cz/content/pomoc_utulky

 

 Máte otázky? Ptejte se...