Jaké to bylo v Hrádku nad Nisou u rozsvícení stromku?


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

Jaké to bylo v Hrádku nad Nisou u rozsvícení stromku?

 

 

Tentokrát jsme už na náměstí byli před 14 hodinou, abychom byli včas připravení. A na koho? Na Vás – hrádecké občany, kteří nám vždy při této příležitosti, už po třetí, nosí dobroty pro pejsky a kočičky. Ať je to jedna konzervička či velký pytel granulek vše nám pomůže. Letos si lidé dali záležet a bylo zabalené krmení a v tom např. i plyšoví Šmoulíci, zajíček a odhadla jsem třetí zvířátko na sviště. Nebo na dalším pytli byla cedulka „KAMARÁDŮM OD ŽOFINKY.“

Pak přišla holčička s taštičkou a předávala nám ji. Pravda, nebyla moc výřečná, bylo vidět, že se stydí. Její maminka nám ale řekla, že vybrala kasičku a za to nakoupila velkou konzervu a dobroty. Teda to mě dostalo. Na jednu stranu jsou lidé bezcitní a klidně vyhodí či uvážou pejska a na druhou stranu jsou lidé, kterým to jedno není a už vedou i své děti k tomu, co se má a co ne. Že pomáhat je správné a že ten pocit za to stojí.

Také samozřejmě děkuji městu Hrádek nad Nisou, panu Starostovi Horinkovi, panu Štrumplovi a paní Farské, kteří vše zorganizovali a pro nás připravili. Při příjezdu na nás čekal krásný stromeček ve vestibulu. . Všem moc za vše děkujeme.


fo

[Galerie nebyla nalezena]