Bimbo/Alan


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Z nových domovů

Bimbo/Alan

Krásný slunečný podzimní den Vám přeji,

Opět se omlouvám, ale jestli bude nějaká chyba v textu, tak za mne píše páníček. Já ještě stále neovládám jeho klávesnici (nechce mi ji půjčit). Ale pro jistotu sedím vedle něj a pečlivě jej kontroluji.
Jelikož jsem psí kluk, tak se Vám musím samozřejmě se vším pochlubit. Někde jsem to slyšel, že to chlapi dělají a také prý se hodně litují. Tak to já asi nejsem chlap, protože se nemám proč litovat. Dostávám jen samé pochoutky a mám se tady skvěle. Trošku jsem asi přibral, ale já to snad vyběhám. Okolo naší zahrady jezdí občas autobus a také nějaký traktor a mně se vůbec nelíbí, musím na ně stále štěkat. Také každý den chodíme na procházky a to se vždy o něco více proběhnu. Né, že bychom měli malou zahradu, ale venku je venku.
Nevím, jestli jsem Vám již psal, že mám nádhernou boudu, co boudu…. to je přímo dům a já v něm mám 1+1. Dokonce mám poštovní schránku a zavedený telefon. Takže jsem teď vynikající partie. Podívejte se pak na fotky ano.
Tak musím na sebe prozradit, že jsem mým páníčkům pomáhal se sklízením úrody, sice v noci a tajně. Ale když ty rajčata mi tolik chutnali.
Ještě musím napsat, že nechápu, proč mi panička koupila obojek, když já tak krásně chodím vedle nich na procházce. Kdyby mi raději koupili nějakou novou hračku, ty staré už mám okoukané, teda okousané. Pokud možno každý den mohou nějakou koupit, oni se přeci neztrají.
Já si myslím, že páníček i panička mně mají velmi rádi a já je mám také moc rád.
Ještě jednou vám za vše děkuji a pozdravujte kluky a holky.

Váš Alan


fotogalerie