- Azyl Pes - https://azylpes.cz -

Váš Chovatel

Za každé sdílení tohoto příspěvku dá www.vaschovatel.cz 30 Kč útulkům.
Nad 5000 sdílení dám za každé sdílení 50 Kč útulkům.
Jsem eshop s kvalitními krmivy a příslušenstvím pro psy?? a kočky??, pomáhám 105ti útulkům, všechny najdeš na www.darcovstvi.vaschovatel.cz, kterým každý den daruji 5 Kč z každé objednávky, posílám pytle granulí a někteří z vás přidávají při dokončení objednávky do kolonky DAR PRO ÚTULEK také finanční příspěvěk od 1 Kč až do 1000 Kč, jejich seznam můžeš vidět na www.darcovstvi.vaschovatel.cz/darovali-jsme a já každému z vás za to, že máte SRDCE na správném místě za všechny útulky DĚKUJI❤️
Je to jen kliknutí a přitom obrovská POMOC, není to jen pomoc finanční, ale každým sdílením se dozví o pomoci zvířecím chlupáčům, o možnosti adoptovat si je, o možnosti co daný útulek právě ve vašem okolí potřebuje, mnohem více lidí a kdyby jen každý z nás měl mezi svými kamarády jednoho, který začne díky vašemu sdílení pomáhat nebo si adoptuje pejska? či kočičku? z útulku, je to velký DAR.
Toto jim vložíme rovnoměrně jako dar navíc.
Pojďme společnými silami pro pejsky?? a kočičky?? vybrat SDÍLENÍM alespoň 10.000 Kč navíc, které si útulky promění v to, co skutečně potřebují, granule, konzervy, pamlsky, deky, misky,….. Vše vidíš v našem projektu Dárcovství.
Pes je NEJVĚRNĚJŠÍ přítel člověka, pojďme se těm, co neměli štěstí na dobré páníčky za věrnost odvděčit co největší pomocí, protože si to každý z nich zaslouží.
SDÍLENÍ NECHÁME BĚŽET ALESPOŇ TÝDEN, ať je šance, že vybereme slušnou částku. Zde pak zveřejníme a všichni uvidíte, jak ji zařízením transparentně připisujeme.
Děkuji každému z Vás, kteří mi sdílením pomohou.?
VášChovatel