Děkujeme...Dvakrát do roka se u nás v útulku zastaví pan Radim Conk a přiveze plné autíčko krmení. Mají to od nás cca. 100 km a neváhají a jedou s pomocí k nám. Jako každý rok přispěje také i rodina Jirkova 1300Kč. Letos se přidala nejen jejich kamarádka  Jana Hájková, která přispěla cca.  500 Kč na krmení, ale i 7 letá holčička Maruška Měkotová. Asi se ptáte, jak  mohla tak malá holčička přispět? Mohla, natrhala s kamarádkou květiny, postavily si u silnice stoleček a prodávaly je. Lidé opravdu od nich kytičky kupovali a všem holčičky říkaly, že peníze dají pánovi, který jezdí do útulku a on koupí krmení. Maruška se svojí kamarádkou přispěla na krmení 400 Kč. Škoda, že Maruška a její kamarádka nemohla přijet  do útulku, rádi bychom jí osobně poděkovali. Pan Conk s manželkou Zuzanou přispěli na krmivo 1300 Kč a  Nakoupili granule a konzervy,prošli si útulek, popovídali si, co je nového atd. Ješte jednou děkujeme za pravidelnou pomoc.Pan Radim Conk s manželkou Zuzanou a paní Klára a Věra Jirková se složili a nakoupili konzervy v hodnotě 2000tissíc korun.Mimo jiné i granule a přivezli i deky..slečnám Evě Tomáškové, Martině Čulagové,a Lucii Kubátové, které udělali sbírku na náš útulek.a to v AČR LIBEREC 312 prapor4.RCHO i SSU jmenovitě  přispeli tito lidé: Vít Minkovič, Bohouš Kocek, Luboš Tichý, Ladislav Pokorný, Lenka Tomšejová, Silvia Plucnarová, Petr Tersař, Jan Hunka. Také v PORODNICI LIBEREC jmenovitě přispěli tito lidé Eva Tomášová, Ivete Nováková, Kateřina Jarošová, Jana Hůlková, Lenka Novatná, Lenka Nová. Pavlína Rampáčková, Lucie Pehántová. Jednotlivci pak Martina a Jana Čulagová, Zdena Švadlenková, Štěpán Bláha. Všem moc a moc děkujeme, velice si vážímé každé pomoci..


Dárek pro pejsky

Byl běžný den a zvonil telefon jako každý den už asi po 30. Člověk si už předem říká, že někdo bude hledat pejska nebo ho chtějí naopak dát do útulku, že už ho nechtějí atd… Co se vlastně každému vybaví když zazvoní telefon?

Ale tento byl jiný na druhém konci se mě představila paní Zemanová a jestli prý nechceme tak 30 kg prémiového krmiva. Tak jsem jí hned začala vysvětlovat, že nemůžeme kupovat v tak velkém prémiové krmivo … Paní Zemanová mě přerušila s tím  že nám ho věnuje…  A byla neděle a paní přijela, podívala se na pejsky, pár fotek a bylo hotovo….Dozvěděla jsem se , že na sbírku přispěla také  firma BJ Partners s.r.o. prodávající krmivo značky Biomill a  Veronika Křížová. Moc děkujeme za dárky pro pejsky :-)

 


Zuza z nebe

Děkujeme studiu Zuzaznebe a Kačce Černé za uskutečnění sbírky a nákup krmiva pro útulek. Velice si vážíme každé pomoci..firmě Auto Vojáček za opravy a údržbu odchytového vozidla..Pan Radim Conk s manželkou Zuzanou jezdí k nám do útulku pravidelně jednou za půl roku. Paní Klára a Věra Jirková přispěla na útulek 1000kč , společeně se složili a nakoupili konzervy a granule v hodnotě dvoutisíc korun. Opět moc děkujeme haf,haf.žákům a učitelům Střední školy letecké v Kunovicích, kteří ve sbírce vybrali 1700,- a za peníze poslali do útulku odčervovací tablety a konzervy pro psy..dětem a učitelkám ze školy Purkyňova – Frýdlant za granulky..


PODĚKOVÁNÍ NADACI NA OCHRANU ZVÍŘAT

Nadace pořádala oslavu ke Světovému dni zvířat v Praze a náš útulek se mohl na akci prezentovat. Jsem velice ráda, že takové organizace jsou a fungují, právě tak dobře jako tato… Nevím kolik lidí a  dobrovolníků akci připravují, ale musím konstatovat, že se akce podařila. Myslím, že každý návštěvník si našel to své co ho nejvíce zajímalo. Atmosféra byla vynikající a zapojit děti do celé akce super nápad.  Ještě jednou velké díky a jsem ráda, že jsou takové organizace jako je ta vaše!!! Abych nezapomněla, díky Vám a lidem co přinášeli na akci věci po svých miláčcích obojky, vodítka, hračky,,,, krmení atd. jsem k nám do útulku mohla dovést spoustu dobrot, krmení a materiálu.firmě  Vachout LGTT za příspěvek 1000kč.. 

Poděkování  panu Tomáši Šilhánkovi –  dne 18.1. u našeho útulku zastavilo auto a vyskočil z něho mladý muž a paní a že nám vezou krmení pro naše chlupáče. Otevřeli jsme jim bránu auto nacouvalo dovnitř a když se otevřel kufr  u auta dostalo se nám pohledu na plný kufr granulí, konzerv a i pelíšek pro pejsky se tam našel J  Pan Šilhánek přijel i s maminkou a dovezl krmení celkem za 5000 Kč. Když jsme vyložili celý obsah kufru přišla na řadu prohlídka útulku a také našich pejsků, kteří stále čekají  na nový domov. Šel s námi tedy pouze Šilhánek, protože maminka by si musela všechny ty chlupáče odvést domů. Ale i tak je to od ní moc hezké, že i přesto se rozhodla pomoci pejskům. Tímto bychom chtěli ještě jednou moc a moc poděkovat za všechna ta naplněná psí bříška a za celý tým útulku Azyl pes.Dobrý den, ahoj přátele Azylpsa,

velice děkujeme žákům, rodičům a pedagogickému sboru ZŠ Pelechova ze Železného Brodu za uspořádání sbírky pro Azylpsa a výrobu vánočních dekorací, které bylo možné zakoupit na našich prezentacích a tím podpořit útulek.

 paní Najmanové a její rodině, děkuji za krmení, pamlsky, vodítka, obojky a hračky. Jejich návštěva nám udělala radost..


Materiální sbírka na ZŠ TGM v Hrádku nad Nisou

Paní Horinková učitelka ze ZŠ T.G.M z Hrádku nad Nisou byla tak hodná a udělala pro náš útulek materiální sbírku. Celý nápad se jí zrodil v hlavě a už chyběl doladit seznam věcí co je v útulku potřeba. Je toho opravdu potřeba hodně a až  mě bylo trapné žádat o drobnosti jako jsou kancelářské potřeby, pracovní rukavice,plastové boxy atd.. prostě toho bylo na A4. Jsou potřeba i dražší věci a materiál, ale ten seznam by tak neměl konce.. Někomu se to zdá jako maličkost, ale ono maličkost k maličkosti a je z toho několik tisíc, které nemáme kde vzít.

Je pravda, že jsem paní Horinkovou raději upozornila, že nemusí být sbírka úspěšná. A výsledek? Nečekaný! Děti, rodiče a učitelé se zapojily a na konec máme plný stůl a hodně kolem do kola různých věcí. Od různých dobrot, misek, pelíšku, kancelářských pomůcek po boudu a úklidové prostředky. Za to patří velký dík vše co se na sbírce podílejí. A veliké dík paní učitelce Janě Horinkové.spolupracujícím obcím, které přispěli na rekonstrukci kotců..paní Macháčkové  za  pravidelné finanční příspěvky na provoz útulku..


ADOPCE ANETKA

Virtuálním rodičem fenky jménem Aneta z našeho útulku Azyl Pes se stala Česká pirátská strana -Liberecký  kraj. Moc děkujeme!!!Libereckému deníku za spolupráci..paní Melounové Vendule z Ústí nad Labem za krmení, deky a pamlsky pro pejsky. Také za příspěvek na fenku Rézinku, která je v útulku již neuvěřitelných 10let..

 

Byl běžný den a zvonil telefon jako každý den už asi po 30. Člověk si už předem říká, že někdo bude hledat pejska nebo ho chtějí naopak dát do útulku, že už ho nechtějí atd… Co se vlastně každému vybaví když zazvoní telefon?

Ale tento byl jiný na druhém konci se mě představila paní Zemanová a jestli prý nechceme tak 30 kg prémiového krmiva. Tak jsem jí hned začala vysvětlovat, že nemůžeme kupovat v tak velkém prémiové krmivo … Paní Zemanová mě přerušila s tím  že nám ho věnuje…  A byla neděle a paní přijela, podívala se na pejsky, pár fotek a bylo hotovo….Dozvěděla jsem se , že na sbírku přispěla také  firma BJ Partners s.r.o. prodávající krmivo značky Biomill a  Veronika Křížová. Moc děkujeme za dárky pro pejsky :-)

 

 


Poděkování

Děkujeme ženám – Lenka Rousová,Šárka Mixánková,Simona Karlovcová a Lea Pletichová Wildnerová za nadílku pro hafany a kočičky. Díky i za super obojky, to je zásoba panečku..sdružení V.O.R.E.L za příspěvek 2000kč..paní Gabrielové za  pravidelné finanční příspěvky na provoz útulku..


paní Pešanová

Děkuji paní Pešanové Aleně z Prahy za krmení a finanční dar pro útulek..Paní A. Svobodové z Vyšehrádku za finanční příspěvěk a dárky pro Rézinku..


1 Vánoční dárky

Je krásné, že parta lidí prakticky celý rok střádá vše potřebné do našeho útulku. Ať to jsou konzervy,granulky, odblešováky, vodítka , hračky atd.. moc dobře ví, že nám to pomůže.  A kdo že to vlastně je? Šárka Mixánková a kol., Lea Pletichová Wildnerová, Lenka Rousová, Simona Karlovcová, Michal Dubravčák a Michal Skřivanec.  Vlastně je to první dárek k vánocům :-) Ač se to nezdá vánoce nám vždy pomohou s krmením, protože po svátcích je každý rok v útulku přeplněno. Lidé jsou nepoučitelní a stále obdarovávají své blízké čtyřnohým kamarádem. Jak takový dáreček většinou končí? V lepším případě uvázaný u útulku a v horším někde v lese, popelnici atd…

Velice si vážím každé pomoci a dárcům patří velké díky :-)Někteří lidé mají krásné zvyky. Jako pan Radim Conk s manželkou Zuzanou a paní Klára a Věra Jirková se složili a nakoupili konzervy, granule v hodnotě 3000 tisíc korun. Mimo jiné i misky pro pejsky. Vždy na podzim a na jaře se zastaví u nás v útulku, prohlídnou si pejsky, zhodnotí co je nového a jací pejsci zde čekají na nový domov. Krásné, že? A já moc děkuji za naše hafánky.firmě HOME 4 PETS za umístění pejska a zveřejňování inzerátů..


Nina-Regi

Děkujeme Nině z Prahy za finanční příspěvek pro Regi..všem co jim není lhostejný život pejsků v útulku..za vánoční nadílku pro pejsky z firmy ZOOHIT OC NISA Liberec. Pejskové si pochutnali na konzervičkách, kapsičkách, granulek pro juniory i seniory, tyčkách a různých pochoutkách. Jsme velice rádi za krmení a za ochotu celého personálu a lidiček co na pejsky přispěli..firmě  SUPERZOO FÓRUM LIBEREC za sbírku v hodnotě cca 4000tis korun. Také moc děkujeme a všem co přispěli do sbírky..Velké poděkování patří panu Vošoustovi  z firmy Novoplast Liberec http://www.novoplast.cz/ za dar v podobě plastových přepravek. Dokonce nám to bylo i do útulku dovezeno :-) .Tímto bychom chtěli moc poděkovat hypermarketu Globus v Liberci za krmení pro naše opuštěné pejsky a kočičky, které čekají u nás na nový domov. Azyl Pespaní Bůtové z Tanvaldu za krmivo a pomoc s umístěním pejska do rodiny..paní Matuškové  za  pravidelné finanční příspěvky na provoz útulku..firmě Auto Vojáček za opravy a údržbu odchytového vozidla..paní Trojanové z Liberce za virtuální adopci pejsků a prav. měs příspěvek..manželům Kopeckým,věnovali boudu po svém německém ovčákovi a vzali si od nás malé štěňátko. Boudu už by nevyužili a nám to pomůže..


Tuna krmení – díky Vám

Děkujeme společnosti Mars Czech, s.r.o. a Nadaci na ochranu zvířat za dar ve formě suchého krmiva – konkrétně za 999.925 gramů krmiva pro psy značky Pedigree .  Toto krmivo nám spol. MARS Czech, s.r.o. a Nadace na ochranu zvířat darovaly v rámci kampaně WAD 2012 – Pomozte naplnit misky v útulcích. .baru Azyl pivní bar z Liberce za příspěvek 1500kč na krmivo..


Poděkování

Děkujeme firmě SILROC CZ -the world of silicone za finanční příspěvek.paní Jitce Šulcové za konzervy a pamlsky pro pejsky..paní Oborníkové Z. za  finanční dary..manželům Janatovým z Liberce za finanční příspěvky..za pomoc s nabídkou pejskú na internetu a za krmivo slečně Zverkové z Liberce..dětem z gymnázia Tanvald za finanční příspěvek..


Polykarbonát na kotce

VINK pomáhá

Společnost Vink-Plasty s.r.o. se rozhodla poskytnout dar ve formě materiální pomoci soukromému útulku pro psy a kočky AzylPes v Krásném Lese u Frýdlantu. Jedná se o 10 tabulí komůrkového polykarbonátu. Materiál bude použit na zastřešení nových kotců, které jsou potřeba k rozšíření kapacity útulku.

 .paní Jínové z Mníšku u Liberce za finanční dar..

 
Velké poděkování všem co pomáhají :-).

Po zveřejnění na Fb, že útulku dochází krmivo nám pošta doručovala jeden balík za druhým. Firma JK ANIMALS k 1 zakoupenému krmivu pošle 1 pytel zdarma :-) . V útulku bylo od léta doslova přeplněno a nebylo vyjímkou tu mít i 48 psů a 25 kočiček. Nejsme sice útulek, který není zařízen na velké i malé psy, ale také nejsme nafukovací. A to kočičky bereme jen nouzově, protože  jsme stále útulek psí :-) . Co je zvláštní, že během třeba jedno týdne bylo odchyceno v našem okolí i 8 psů. Nikdo je nehledal, nikomu neschází.. Není divu, že se nám zásoba krmiva a steliva začala ztenčovat. Zjištění, že krmivo máme cca na měsíc či na měsíc a půl nás docela děsila. Díky Vám všem, už máme zase o jednu starost méně a sklad se krásně plní :-) .

Poděkování patří opravdu všem. Někdo krmivo dovezl, někdo věnoval do sběrného boxu třeba v Simbě, jiní věnovali finanční dar … Ještě jednou díky a do vánoc už nám krmení vystačí :-) .nadačnímu fondu PES V NOUZI za finanční příspěvek ve výši 15.000kč na rekonstrukci kotců..firmě Zvěrokruh z OD Nisa za krmivo a vitamíny..Paní Mgr. Olga Nesvadbová nám do útulku věnovala pro pejsky tři pytle granulí a k tomu piškoty. Posíláme jí VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ :-)společnosti Mars Czech s.r.o a Nadaci na ochranu zvířat za 1695kg krmiva pro pejsky a 210kg za krmiva pro kočky v rámci kampaně WAD 2010 pomozte naplnit misky v útulcích. Zároveň děkujeme , že byl náš útulek v tomto projektu vybrán..paní Zímové  za  pravidelné finanční příspěvky na provoz útulku..


Poděkování

Děkujeme tiskárně ROMMY.AGENCY za fofr tisk letáčků a krásných kalendářů. Kdo umí ten umí :-)


Paní Hložkové a Panu Pavlů

Krásný telefon jsem měla zhruba před dvěma týdny, jestli nemám zájem o boudu. Jak jsem zajásala a samozřejmě neodmítla. Ukázalo se, že jezdím prakticky okolo když jedu do Liberce – přesněji Stráž nad Nisou. To je paráda, říkala jsem si. S paní Hložkovou jsem se dohodla a jela se na ní podívat zda se vejde na přívěsný vozík. Po přeměření jsem zjistila, že vejde a bylo domluveno. Čekalo mě další překvapení, když jsem se během řeči dozvěděla, že příjemný pár se věnuje Canicrossu. Umístily se na druhém místě a tašku dobrot co vyhrály nám také dali pro pejsky. Prý musí příště vyhrát 1 místo, to je velký pytel granulí se smíchem říkali.

Pokud se chcete něco dozvědět o Caniccrossu jukněte na www.canicross.cz, www.mushing.cz stojí to za to. Třeba to budete chtít také zkusit, vy se proběhnete a pejsek bude šťastný.

A v čem sportovat? Najdete na  sportcom.cz . Fotky ze závodu poslala paní Hložková se souhlasem s uveřejněním na našich stránkách.

Boudu jsem si spolu s manželem vyzvedli když jsme se vraceli z akce Netradiční módní přehlídky v OC Nisa (o tom v dalším článku, příště…)

 .firmě Glass Trad za příspěvek 5000kč..společnosti Mars Czech, s.r.o. a Nadaci na ochranu zvířat za dar ve formě suchého krmiva – konkrétně za 1063kg krmiva pro psy značky Pedigree . Toto krmivo nám spol. MARS Czech, s.r.o. a Nadace na ochranu zvířat darovaly v rámci kampaně WAD 2011 – Pomozte naplnit misky v útulcích..Moc děkujeme za finanční dar 5000tis. korun na krmení  panu Josefu Horinkovi z Hrádku nad Nisou. V útulku bylo téměř celé léto přeplněno a počet pejsků byl i 48 a 25 kočiček. Není divu, že se nám naše zásoba krmení a steliva ztenčila. K naší hrůze se zjistilo, že máme krmivo už jen na cca měsíc. Díky finančnímu daru bylo zakoupeno krmivo a stelivo :-) . Ještě jednou děkujeme :-).paní Schejbalové Evě za balíčky s potřebama pro pejsky..


Zvěrokruh, zákazníci a útulek

Nejprve děkuji prodejně Zvěrokruh z OC NISA Liberec za dobrou už letitou spolupráci. Dále lidem, co nakupují v prodejně dobrůtky a proč? Místo, aby je odnesly domů pro své miláčky, nechají to v přepravce pro pejsky a kočičky bez domova. Jsem ráda za každou konzervu, granulky či dobrotu. Přikládám fotku s dnešní návštěvy prodejny. Střádá se to několik týdnů a vždy se moc těším co tam na zvířátka čeká. Je to krásný pocit, když víte, že je pár lidí, kteří si vzpomenou na nějaký ten útulek ve vesničce Krásný Les a jak se vlastně jmenuje, už vím Azyl pes :-) VŠEM MOC DĚKUJEME