Poděkování za zorganizování sbírky


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Dobrý den, ahoj přátelé útulku Azylpes

za naše svěřence velice děkujeme paní Leoně Sulimenkové za zorganizování sbírky pro náš útulek a samozřejmě všem co se zúčastnili.

A zde je e-mail od paní Leony ve kterém jsou informace ze sbírky:

Hezké odpoledne,

ráda bych tímto poděkovala všem, kdo se jakkoliv zapojili do letošní sbírky pro útulek Azylpes.

Protože se vše najednou nestihlo a neuvezlo, jela jsem tuto sobotu podruhé. Bez vás by to ale nešlo. ♥

Konkrétně Tereza Doležalová a její maminka (byly nejrychlejší) :-) – za dobroty, hygienicke pomůcky a další, Pavla Kocmanová za její kreativní mysl, která to vymyslela díky dálce tak, že mi poslala peníze a já za to nakoupila 2 maxi balení šušených plic, Alena Válková za velkou tašku zdravotnického materiálu a dobrůtek, Lubomír Krupa za tašku bavlněných oblečků, Vašek Ptáček za finanční příspěvek na chod útulku, Jitka Nová a Jiří Nový za bednu kvalitního jeleního masa, Jana Doležálková za tašku dobrůtek a hraček, Monika Toufarová a její kamarádka z veteriny za dvě tašky hygienických pomůcek, hraček a piškotků, Alice Sulimenková a Daniel Sulimenko za perfektní organizaci a odvoz věcí do sbírky z Raymondu (přispěly Hanka, Jindra, Radka, Naďa, Eva a Věra – hlavně dekami a ručníky), Lucie Dobruská za pytel granulí a velkou tašku dek, Iluše Jandová za příspěvek a organizaci sbírky na Úřadě práce Pha 5 (přispěly Markéta Vacátková + její dcera a Kamila Salemová), Lucie Zadrobílková za ručníky, Jitka Chaloupková a Markétka za oblečky a další, Monika Šťastná Kohoutová za objednávku z obchůdku a za nevyužité věci po pejskovi, Petr Laštovka a Pavel Skákal za objednávky z obchůdku + všechny další objednávky od ostatních. Iva Jirsová za kvalitní granule, uši a šíření myšlenky dál a tím i možnost získání dalších granulí do budoucnosti, Jitka Havelková za ručníky. Jirka Bulíček za foto. A Jakub Tyle za oblečky a obojek na poslední chvíli. :-) Ty dostane malá  Eliška z Vysočanské.

V neposlední řadě také Daniel Sulimenko ml. za sobotní pomoc s odhrabáním auta a odvozem zbytku věcí :-) a mojí milované mamušce za její podporu a lásku.

Za starost a podporu děkuji také Tiškovi a všem mě blízkým, kdo mě v průběhu sbírky také podporovali a drželi mi pěsti.

VY JSTE NEJLEPŠÍ!!!

Mám vás ráda a srdečně DĚKUJI.

Stejné velké díky letí k paní Vojáčkové a ostatním lidem z útulku za to vše, co pro pejsky a kočičky dělají.

S láskou a úctou

Leona a Lalita

Odkaz na pár fotek z facebooku:

https://www.facebook.com/lejkas/media_set?set=a.10154308741499405.1073741833.546054404&type=3&pnref=storyMáte otázky? Ptejte se...