O natáčení pořadu Chcete mě v našem útulku.


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?

O natáčení pořadu Chcete mě v našem útulku.

Den 23.9. 2013 sice natáčení moc nepřál. Pršelo, byla zima a sem tam do toho nějaký ten větřík, brrr. Celý štáb byl, ale jako vždy, dobře naladěn. Jen prý přes náš známý Albrechťák mlha taková, že by se dala krájet. Začalo se úvodem u brány. Pan Srstka mně položil dvě otázky: “Co Vám za poslední rok udělalo radost?” No toho je tolik, že bych mluvila moc dlouho. Zkrátila jsem to na náš 1. Ples psího útulku a výrobu reklamních předmětů jako jsou trička, magnetky, přívěsky atd.. druhá otázka, jestli je pejsků více nebo méně. Tak jsem si vzpomněla na nedávno uvázanou dogu a rotwailera a bylo to. No a přes pár přeřeků, stopek,  jsme to zvládli. Pár záběrů kotců a útulku a šlo se na vlastní nabídku pejsků. Týden dopředu posílám seznam pejsků, které vyberu a popisky.  Obě mé kolegyně vodily pejsky a předávaly je panu Srstkovi. Musím říci, že spolupráce všech byla na jedničku. Jen ten déšť nás neustále vyháněl. Někdy projel traktor, pak zase vlak a to pan zvukař nemá rád :-) .

A co naše filmové hvězdy? První šel na řadu Deny, pejsek s velice přátelskou povahou. No, ten pózoval, jak kdyby to někdy trénoval. Za to hnědý labrador Merlin se zpočátku trochu předváděl. Nu, pan Srstka svým hlubokým hlasem zavelel a v tu ránu to byl pejsek, jak ze cvičáku.  Endy – no prostě kříženec bígla nechtěl a nechtěl pózovat a nakonec se vyvlékl z obojku a pelášil vítězně po zahradě. No, do toho ten déšť, fakt super. Přišel na řadu stahovací obojek a najednou to šlo:-)
Blesk je už po třetí v TV a několikrát byl v novinách. Má smůlu, zatím žádný zájemce o něj. Je to už profík a pózoval skvěle, však uvidíte. Za to Punťa, ten štěkal na kameramana, pak na pana Srstku. Nakonec byl na volno a to byl Punťa v pohodě. Za míčkem běhal, hrál si s ním. To budou asi nejlepší záběry. Sama jsem na to zvědavá :-)
Čaki-Čakoušek , byl původně jen jako náhradník, ale na prezentaci na “Snu zvířat” se neumístil, tak jsem ho zařadila do 8 pejsků do natáčení. Moc bych mu přála, ať najde už ten svůj domov. S panem Srstkou moc jít nechtěl, a tak Maruška (i když protestovala) šla po zahradě a moc jim to slušelo :-) . Nevím, proč ty mé kolegyně odmlouvají a nechtějí jít před kameru. Za to, když musím mluvit já, tak se smějí za kamerou :-)  ).  A přišla na řadu hvězda Luccy. Ukázková dáma, která s pózováním nemá žádný problém. Zahrála si i v ukázce s čokoládou spolu s mou kolegyní Renatou (také nechtěla:-)). Poslední je Kessy -kamarádka Luccy. Byly odchycené obě najednou, jak běhají po ulici. Luccy byla taky skvělá. Jen ten zatracený déšť, který nás provázel celým natáčením. Tak uvidíte i fotky z altánku, to byl déšť už  dost hustý. Celý den byl v dobré náladě. Kolegyně Renata se klepala zimou, a tak jí pan zvukař půjčil bundu :-) . Adélka si také zahrála na zvukařku a měla z toho ohromnou radost. Jsem velice ráda, že je tento pořad. Pomáhá nám a hlavně pejskům. Je samozřejmostí připravit občerstvení.:-) Na to se celý štáb přesunul k nám domů, do tepla. Zima byla asi všem, ale natáčení dopadlo dobře, tak úsměvy na tvářích všem zůstaly. Ještě pár foteček na závěr a je to. Teď už jen čekat na 13.10 v 11.50 a mít po ruce telefon, tužku a papír :-)
 Celý týden se pak pořad opakuje, až dostanu k ruce program, dám vědět.

fotogalerie