Novinky
S rodinou do Vesce

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 14.5.2017; 10.00 - 18.00
S rodinou do Vesce

14. května se zúčastníme akce “S rodinou do Vesce”.Hejnické slavnosti

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 1.7.2017 9.00 - 2.7.2017 20.00

Rok se s rokem sešel a Azyl Pes se na Hejnické slavnosti také vešel.

http://www.mestohejnice.cz/cs/mesto/hejnicke-slavnosti/hejnicke-slavnosti-2017.htmlDětský den a Den otevřených dveří

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 17.6.2017; 11.00 - 22.00

I letos pro Vás připravujeme oblíbený Dětský den a Den otevřech dveří. Letos poprvé s hudebním programem – zahraje kapela Agnes.

 

Valdštejnské slavnosti

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 19.5.2017 9.00 - 21.5.2017 20.00

Letos budeme na Valdštejnských slavnostech:

https://www.valdstejnske-slavnosti.cz/

 

Co se dělo v roce 2016

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Tak trochu té statistiky.. V roce 2016 nám prošlo útulkem celkem 160 psů
a 48 kočiček. Z toho tu máme 4 pejsky déle jak rok, 9 psů déle jak 2 roky, 2 hafany déle jak 3 roky a 1 déle jak 5 let.

Za rok 2016 se nám podařilo kompletně vybudovat novou střechu na sekci 1 tj. 8 velkých kotců, opravit stěny kotců a opatřit kompletně nátěrem, vybudovat novou ochrannou zeď u sekce 3, opravit elektroinstalaci. Opravit kotce a zavírání. Zúčastnit se 52 prezentací na veřejnosti, uspořádat ples útulku a den dětí s dnem otevřených dveří. Těm co nám pomáhají ať finančně či prací moc děkujeme.Poděkování Simbě

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Velice si vážíme zákazníků prodejny Simba v Liberci. Díky moc hodné majitelce máme v obou prodejnách kasičky a nejen to. Zákazníci nám přímo v obchodě mohou zakoupit krmení a potřeby pro pejsky a kočičky, nechat krmení tam a my si pro něj rádi přijedeme.

Dne 10.1 proběhlo na magistrátě v  Liberci další rozpečetění. nemohla jsem uvěřit, že v obou kasičkách bylo nastřádáno neuvěřitelných 15.266Kč. Peníze jsou dle zákona uloženy na sbírkový účet a budou použity ve prospěch zvířátek v útulku.

MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM A PANÍ MAJITELCE ZA VÝBORNOU SPOLUPRÁCI.

http://www.esimba.cz/Poděkování za dárky pro pejsky

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Poděkování za dárky pro pejsky

Dobrý den, Ahoj přátele Azylpsa,

děkujeme Vám všem, co jste pomohli našim svěřencům jakýmkoliv způsobem, ať již zakoupením drobností na našich prezentacích, nebo i materiální pomocí (granule, konzervy, deky, pelíšky, hračky…).

Díky Vaší pomoci jsme měli pro naše pejsky a kočičky také Vánoce.Sbírka ze ZŠ Pelechovská Železený Brod

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Moc děkujeme dětem za dobroty pro pejsky, hračky a potřeby pro ně. Je krásné když se děti se základní školy podílejí na zkvalitnění života zvířátek v útulku. Spolu se sbírkou nám bylo předáno i několik výrobků co tvoří děti s rodiči na jarmark. Papírové andělíčci, ozdoby, lucerničky, látkové zvonečky – no krása. Musím uznat, že tady v útulku na takové vyrábění nikdo není. Výrobky se prodají na prezentacích na které jezdíme. Mimochodem papírové andělíčky, a svícny už nemáme vše se prodalo :-) . To nám také pomáhá.

A v neposlední řadě také velké poděkování za finanční příspěvek 1000Kč.  Opravdu nám vše moc pomáhá. Peníze budou použity na veterinární péči  - přeočkování pejsků, kteří jsou v útulku déle než rok.

Ještě jednou děkujeme a fotky budou ještě dodány :-) .Poděkování za zorganizování sbírky

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Dobrý den, ahoj přátelé útulku Azylpes

za naše svěřence velice děkujeme paní Leoně Sulimenkové za zorganizování sbírky pro náš útulek a samozřejmě všem co se zúčastnili.

A zde je e-mail od paní Leony ve kterém jsou informace ze sbírky:

Hezké odpoledne,

ráda bych tímto poděkovala všem, kdo se jakkoliv zapojili do letošní sbírky pro útulek Azylpes.

Protože se vše najednou nestihlo a neuvezlo, jela jsem tuto sobotu podruhé. Bez vás by to ale nešlo. ♥

Konkrétně Tereza Doležalová a její maminka (byly nejrychlejší) :-) – za dobroty, hygienicke pomůcky a další, Pavla Kocmanová za její kreativní mysl, která to vymyslela díky dálce tak, že mi poslala peníze a já za to nakoupila 2 maxi balení šušených plic, Alena Válková za velkou tašku zdravotnického materiálu a dobrůtek, Lubomír Krupa za tašku bavlněných oblečků, Vašek Ptáček za finanční příspěvek na chod útulku, Jitka Nová a Jiří Nový za bednu kvalitního jeleního masa, Jana Doležálková za tašku dobrůtek a hraček, Monika Toufarová a její kamarádka z veteriny za dvě tašky hygienických pomůcek, hraček a piškotků, Alice Sulimenková a Daniel Sulimenko za perfektní organizaci a odvoz věcí do sbírky z Raymondu (přispěly Hanka, Jindra, Radka, Naďa, Eva a Věra – hlavně dekami a ručníky), Lucie Dobruská za pytel granulí a velkou tašku dek, Iluše Jandová za příspěvek a organizaci sbírky na Úřadě práce Pha 5 (přispěly Markéta Vacátková + její dcera a Kamila Salemová), Lucie Zadrobílková za ručníky, Jitka Chaloupková a Markétka za oblečky a další, Monika Šťastná Kohoutová za objednávku z obchůdku a za nevyužité věci po pejskovi, Petr Laštovka a Pavel Skákal za objednávky z obchůdku + všechny další objednávky od ostatních. Iva Jirsová za kvalitní granule, uši a šíření myšlenky dál a tím i možnost získání dalších granulí do budoucnosti, Jitka Havelková za ručníky. Jirka Bulíček za foto. A Jakub Tyle za oblečky a obojek na poslední chvíli. :-) Ty dostane malá  Eliška z Vysočanské.

V neposlední řadě také Daniel Sulimenko ml. za sobotní pomoc s odhrabáním auta a odvozem zbytku věcí :-) a mojí milované mamušce za její podporu a lásku.

Za starost a podporu děkuji také Tiškovi a všem mě blízkým, kdo mě v průběhu sbírky také podporovali a drželi mi pěsti.

VY JSTE NEJLEPŠÍ!!!

Mám vás ráda a srdečně DĚKUJI.

Stejné velké díky letí k paní Vojáčkové a ostatním lidem z útulku za to vše, co pro pejsky a kočičky dělají.

S láskou a úctou

Leona a Lalita

Odkaz na pár fotek z facebooku:

https://www.facebook.com/lejkas/media_set?set=a.10154308741499405.1073741833.546054404&type=3&pnref=storyPrezentace v Chrastavě – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NEJEN PRO PEJSKY

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 5.12.2016; 16.00 - 19.00
Prezentace v Chrastavě – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NEJEN PRO PEJSKY

DĚKUJEME MĚSTU CHRASTAVA ZA USPOŘÁDÁNÍ SBÍRKY. Je krásné, když je spolupráce vzájemná :-) . Už se k nám doneslo, že nosíte pro pejsky různé dobroty. Moc všem děkujeme a těšíme se nejen na čerty, ale i na krásnou atmosféru. Nebude scházet nabídka pejsků a náš stáneček, kde si můžete nakoupit dárky a tím podpořit pejsky a kočičky v útulku.Prezentace v Albertu v OC Nisa Liberec

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 2.12.2016; 3.12.2016; 9.12.2016; 10.12.2016; 16.12.2016; 17.12.2016;

Opět děkujeme vedení za skvělou spolupráci. Je to krásný vstřícný krok a velká pomoc :-) pro naše pejsky a kočičky v útulku. Opět můžete ve dnech 2 a 3.12, 9 a 10.12, 16 a 17.12 v Albertu nakoupit  krmení a potřebné věci a předat nám to u pokladen :-) . Nebude u stolku scházet ani nabídka pejsků na fotografiích a můžete si u nás zakoupit předměty nejen se psí a kočičí tématikou. Veškerý výtěžek z akce jde na pejsky a kočičky v útulku. Těšíme se na Vás a těm co nás tam chodí pravidelně podporovat děkujeme :-) .PREZENTACE NA ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V HEJNICÍCH

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 25.11.2016; 17.00 - 19.00
PREZENTACE NA ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V HEJNICÍCH

Už se také stalo tradicí, že jsme nejen na slavnostech, ale i na rozsvěcení stromku. Jsme rádi za dobrou spolupráci z městem a panem starostou :-) . Lidé nám do stánku mohou nosit dárečky pro pejsky. Také můžete zakoupit dárky u nás ve stánku a tím také podpořit pejsky v útulku.  Těšíme se na Vás a dobrou atmosféru.I adventní v Hrádku – Hvězda stromu

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 27.11.2016; 0.00 - 18.00
I adventní v Hrádku – Hvězda stromu

Již se stalo krásnou tradicí, že nás pan starosta Josef Horinka zve do Hrádku na rozsvícení vánočního stromu. Lidé nám nosí dobroty a potřeby pro pejsky a na oplátku město připravuje pro děti a dospělé odměny :-) . Opět se moc těšíme. Ps. náušničky na podporu pejsků co jsou v útulku déle než rok budu mít s sebou :-) .I klik může pomoci

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Zdravíme z útulku!

Věděli jste, že i pouhý komentář na facebooku může pomoci? Stačí pouze kliknout na odkaz http://bit.ly/GIVThlasovani a začít pomáhat.

DěkujemeOC Nisa 30. 9. 2016

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

OC Nisa 30. 9. 2016

Všichni pejskové a kočičky Vám všem, kdo se 30. září v OC Nisa Liberec zúčastnili akce “pomozte naplnit misky v útulku” moc děkují.

Celkem jste jim přispěli téměř 107 kilogramy krmiva! Z toho 88 kg pro pejsky a téměř 19 kg pro kočičky.

Ještě jednou móóóóc děkujeme.Poděkování městu Hrádek nad Nisou

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

S městem Hrádek nad Nisou náš útulek spolupracuje již několik let. Odchycené psy a kočky vozí MP k nám do útulku, kde se o ně postaráme. Útulek již několik posledních let prochází celkovou rekonstrukcí. Potřebné finanční prostředky se soukromý útulek snaží shánět kde se dá a jednou z takových pomocí je i podpora měst, s kterými spolupracujeme. .

 Město Hrádek nad Nisou kde je starosta pan Josef Horinka nám mimo jiné ( účastníme se také akcí města jako je rozsvícení vánočního stromu, Dožínek, letos také poprvé letních Hrádeckých slavností a Bartlomějské pouti, akcí na Kristýně..) poskytlo dotaci v částce 20.000 korun právě na část jedné z rekonstrukcí – konkrétně ochranná zdi do sekce 3. Za to patří opravdu veliké díky jak městu, tak i panu starostovi.Prezentace na 1. ročníku FETIVALU ZVÍŘAT V PRAZE

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 1.10.2016; 2.10.2016;
 TAKÉ TAM BUDEME A UŽ SE MOC TĚŠÍME :-)  V našem stánku můžete zakoupit něco pro radost, ale i praktické věci např, bloček s tlapkama, propisky, trička, žetonky a s dárků např. bižuterii, svíčky, klíčenky a pro děti naše omalovánky, pexesa…
FESTIVAL ZVÍŘAT se koná ve dnech 1. – 2. 10. 2016 na Výstavišti Praha – Holešovice, v Křižíkových pavilonech a na venkovních plochách areálu výstaviště.
Slavnostní zahájení Festivalu zvířat proběhne v sobotu 1.10., od 13 do 13:30 hodin, na pódiu Křižíkovy fontány, za účasti zástupců pořadatelů, paní Marty Kubišové, patronky Nadace na ochranu zvířat, Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty městské části Praha 4 a JUDr. Jiřího Pospíšila, poslance Evropského parlamentu.
V rámci FESTIVALU ZVÍŘAT jsou pořádány následující hlavní akce:
SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT 2016
oslava svátku zvířat nabízející pestrý a zábavný program pro veřejnost
Akce se koná pod záštitou Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty MČ …Praha 4 a za finanční podpory této městské části.ANIMAL EXPO
veletrh krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířataBLACK & WHITE
I. TICA výstava koček v ČR

III. REKORD BULL SRAZ
největší sraz psů bull plemen v ČR

Nadace na ochranu zvířat připravila zajímavý a pestrý program akce Světový den zvířat 2016.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrý a zábavný program, jehož součástí budou mimo jiné ukázky zájmových, sportovních a volnočasových disciplín se psy – např. Agility, Dogdancing, Dogfrisbee, Dogfitness, Treibball, Puller sport, Hersenwerk, Nosework, Psí triky, Canicross, Biatlon se psy aj., ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích a signálních psů, ukázky práce a výcviku záchranářských psů, ukázky práce psovodů Celní správy ČR, ukázky zdravotnické záchranné služby veterinární, ukázky odchytu zvířat, prezentace neziskových organizací pečujících o zvířata napříč spektrem druhů (prasátka chovaná v domácnosti, zájmová zoologická zvířata aj.), dále pódiová vystoupení odborníků specializujících se na problémové chování koček a psů a fyzioterapii zvířat, “mazlírna” se psy a adopční nabídka psů z útulků, prezentace útulků pro opuštěná domácí zvířata a záchranných stanic pro volně žijící živočichy (netopýři, draví ptáci, ježci aj.).

Součástí programu Světového dne zvířat 2016 bude také Svatováclavská umisťovací výstava koček, 1. Národní výstava adoptovaných psů – BEST FRIEND a charitativní Procházka s motýlky v rámci projektu “Motýlci sluší i pomáhají” ve prospěch útulků v ČR.

Na programu jsou také sportovní, dovednostní a zábavné soutěže o ceny pro děti, dospělé i zvířata, odborné poradny Nadace na ochranu zvířat a charitativní sbírka krmiv, pamlsků, chovatelských potřeb a vybavení pro útulky a záchranné stanice pro volně žijící živočichy v ČR.

Srdečně vás zveme na Světový den zvířat 2016 / Festival zvířat a těšíme se na setkání s vámi na této jedinečné akci.

Pořadatelé Festivalu zvířat:
Incheba Expo Praha spol. s.r.o., Nadace na ochranu zvířat, časopis Haf & Mňau a Cool Cats.

Vstupné na Festival zvířat: 100,-Kč na osobu/den.
Zlevněné vstupné: 80,-Kč na osobu/den – po předložení poukázky opravňující na zlevněné vstupné, studenti po předložení studentského průkazu, skupina studentů s pedagogickým doprovodem pouze po předložení jmenného seznamu studentů/žáků s razítkem a podpisem školy.
Osvobozeni od vstupného:
děti do 10 let (včetně) a ZTP/P + 1 osoba v doprovodu.

Více informací zde:
https://www.facebook.com/events/1767639663452306/
http://www.incheba.cz/veletrh/festivalzvirat.html
www.ochranazvirat.czKoupíte krmivo a darujete nám ho v Albertu v OC Nisa Liberec 30.9.2016???

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 30.9.2016;

Dne 30.9. v pátek budeme celý den v OC Nisa u Alberta před kasou, kde budete mít možnost nám zakoupené krmivo věnovat. Také budeme mít fotografie pejsků a kočiček z našeho útulku. Kdo přišel i v roce minulém tak už ví :-) . Přijďte budeme se těšit.

Ahold: Naplňte misky v útulku ve Vašem městě

„Ve vybraných hyperamrketech Albert bude 30.9.2016 probíhat již druhý ročník charitativní Sbírky krmiva u příležitosti blížícího se Světového dne zvířat. Sbírka krmiva bude realizovaná ve spolupráci lokálního útulku, který Vám představí i své mazlíčky vhodné k adopci a ostatní možné formy pomoci. Zákazníci mohli nakoupit jakékoli krmivo pro psy a kočky a vložit ho do připraveného koše, promluvit si s přítomným zástupcem útulku a prohlédnout si fotky mazlíčků k adopci. Darované krmivo bude ještě týž den dopraveno do příslušného útulku. Navíc za každý kilogram krmiva Whiskas nebo Pedigree zakoupený 30.9.2016 na jakékoliv prodejně Albert, daruje společnost Mars Czech s.r.o. navíc do těchto útulků 1 misku psí nebo 4 misky kočičí.

V prvním ročníku této Sbírky krmiva se nám s Vaší pomocí podařilo dostat do útulků přibližně 3,7 tuny krmiva navíc oproti celostátnímu příspěvku. Pevně věříme, že letošní druhý ročník bude ještě úspěšnější a podaří se nám mazlíčkům v útulcích pomoci ještě více.

Vyberte si svůj hypermarket (seznam ZDE), kde můžete 30.9.2016 od 8:00 do 19:00 osobně darovat krmivo, nebo přispějte tento den nákupem jakéhokoliv produktu Whiskas nebo Pedigree na jakémkoliv supermarketu nebo hypermarketu Albert.

 

Prezentace v Liberci Pavlovicích

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Pokud se s námi chcete setkat, tak budete mít příležitost v sobotu 24. září 2016 v areálu Kynologického klubu Liberec-Pavlovice, ulice Na Mlýnku čp. 871, kde bude probíhat zajímavá akce a nás zde také naleznete.

Pozvánka na akci

Těšíme se na Vás.Velké poděkování firmě Annameat

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Velké poděkování firmě Annameat

Chtěli bychom moc moc poděkovat za celý útulek Azyl Pes i naše opuštěné pejsky a kočičky z našeho útulku firmě Annameat za krmení, které nám do útulku dovezl Zvěrokruh OC Nisa Liberec. A že ho nebylo málo. Děkujeme máme velkou radost. I opuštěný Míša který čeká u nás na nový domov měl velkou radost jak mužete vidět na fotografiich :-)Den otevřených dveří a dětský den v útulku

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 29.5.2016; 11.00 - 18.00
Den otevřených dveří a dětský den v útulku

Je to v uvozovkách pár dní co byl ples útulku a už připravujeme další akci. Kdo už u nás byl a že Vás není málo tak ví, že po celém areálu útulku máme soutěže a odměny pro děti. Také spolupracujeme již pár let z prodejnou Zvěrokruh z OC Nisa Liberec, kteří  mají u nás také stánek. Můžete rovnou zakoupit nějaké ty dobroty, konzervy, granulky pro pejsky a kočičky v útulku. Také můžete potěšit nákupem i  své čtyřnohé kamarády co máte doma. Prohlídka celého areálu útulku je samozřejmostí. Fotky co se v útulku zrekonstruovalo, změnilo nejen za poslední rok jsou rozmístěné u sekcí nebo na nástěnkách.. Zatím se každý rok něco rekonstruuje, opravuje, zlepšuje. Je to nekonečný příběh… Jídlo a pití je v areálu také zajištěné, opět se bude grilovat, pivečko a limča a třeba i cukrová vata také bude…Tak co víc si přát. Hodně dětí s chutí soutěžit, pohodové rodiče a kamarády.   Letáček se teprve připravuje..až bude doplníme :-)Prezentace s rodinou do Vesce

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 15.5.2016; 10.00 - 18.00
Prezentace s rodinou do Vesce

Jako každý rok nás najdete i zde. Velký areál, kde je vždy doprovodný program, různé soutěže pro děti a celkově je to pěkně strávený den. Jaké zvířátko vezmeme s sebou? To zatím nevím ještě se jich u nás v útulku hodně vystřídá…Škola Železný Brod, jarmark a útulek

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Škola Železný Brod, jarmark a útulek

Co to má vše společného? To budete koukat čtěte :-)

Moc pěkný email a foto jsem dostala od paní učitelky Palové.  Viz níže:

Dobrý den, zasílám vám pár fotek z Velikonočního jarmarečku ze ZŠ Pelechovská Železný Brod a zároveň zasílám na účet zmíněných útulků po tisícikoruně. Děti do krámečku  většinu výrobků samy vyrobily a s něčím nám pomohly šikovné maminky, babičky i p. učitelky.

S pozdravem Lada Palová ŠD

 

Tím to moc děkujeme žákům školy za podporu nejen pro náš útulek. Je krásné, když je touha pomáhat i na dost velkou vzdálenost :-) Těšíme se na setkání u nás :-) .

 

 

5 přílohŽena regionu

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Vážení příznivci útulku Azyl pes.

Rádi bychom Vás požádali o malou prosbu. Přáli bychom si, aby se útulek Azyl pes dostal do širšího povědomí lidí, protože jedině tak se budou pejsci a kočičky dostávat dříve do adopce. Právě Vy tomu můžete pomoci. A jak? Nebude Vás to nic stát, jen chviličku času. V níže uvedeném odkazu můžete hlasovat pro ŽENU REGIONU – paní KATEŘINU VOJÁČKOVOU (majitelku útulku Azyl pes). Tímto drobným činem můžete pomoci velké věci :-) Kdo nám fandí, tak neváhejte a hlasujte. VELICE VÁM DĚKUJEME ZA POMOC.

http://www.zenaregionu.cz/zena/197/katerina-vojackova#hlasovatVELKÉ PODĚKOVÁNÍ PRODEJNĚ SUPER ZOO

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PRODEJNĚ SUPER ZOO

Chtěli bychom moc a moc poděkovat prodejně Super Zoo za uspořádání sbírky pro náš útulek a také lidem, kteří všechno to krmení a dobroty nakoupili a nechali zde pro naše opuštěné pejsky a kočičky!  Máme obrovskou radost, že se toho pro ty naše opuštěné chlupáče sešlo tolik. JEŠTĚ JEDNOU VŠEM MOC DĚKUJEME A VÁŽÍME SI VAŠÍ POMOCI.

 LÍSTKY NA PLES JIŽ V PRODEJI

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

LÍSTKY NA PLES JIŽ V PRODEJI

LÍSTKY NA 4. PLES ÚTULKU AZYL PES OD 28.1 V PRODEJI.
LIBEREC – PALÁC SYNER 1.PATRO OHK-OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA
FRÝDLANT – AUTOSERVIS VOJÁČEK
KRÁSNÝ LES – ÚTULEK
CENA LÍSTKU 100KČ
DOTAZY NA TEL.606 345 536Pomůžete nám s tombolou na ples?

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Pomůžete nám s tombolou na ples?
Pomůžete nám s tombolou na ples? Aby se mohl zaplatit sál a hudba potřebujeme tombolu. Naše pravidlo je, že máme lístky 1:1 půlka výherních a půlka nevýherních. Je to fér, každý si něco odnese :-) . Také hledáme sponzory na ples :-) ať malinké tak větší :-) .Podpořte dobrou věc a zároveň si Vaše firma udělá reklamu. Více info na tel.606345536 majitelka útulku Katka Vojáčková
Foto z plesu 2015 :-)


8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes – předání

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Pondělí, 21. prosinec 2015

Jako již každoročně, i koncem roku 2015 jsme na Hafici.cz uspořádali vánoční sbírku pro dobrou věc. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit psí útulek Azyl pes v Krásném lese. Ve čtvrtek jsme tedy naplnili auto a do útulku odvezli 170 kg krmiva pro psy a kočky, misky na krmivo a několik psích hraček v celkové hodnotě 20.000,- Kč.

Sbírka Hafici.cz byla spuštěna 30. listopadu. Cílem bylo získat 500.000 vašich bonusových bodů, abychom mohli po Azyl pes v Krásném lese nakoupit krmivo pro psy a kočky v hodnotě 15.000,- Kč.

Po 5-ti dnech, kdy sbírka běžela, jsme se v Hafici.cz rozhodli částku, za kterou krmivo nakoupíme navýšit na celých 20.000,- Kč.

Dne 16. prosince se tedy povedlo vybrat celých 630.000 bodů a my jsme mohli vyrazit do Azylu pes do Krásného lesa.

Do útulku jsme dovezli 170 kg krmiva pro psy a pro kočky (granule i konzervy), misky na krmivo a několik házečů míčků. To vše v celkové hodnotě 20.000,- Kč.

Azyl pes Krásný les - předání krmiva

 

Velké díky za pomoc se sbírkou patří společnosti Avet, s.r.o. (distributor značek Hill´s, Privilege a Techni-Cal).

A-VET,s.r.o.Hafici.cz

 

 

Kdo daroval své body pro psí útulek

Největší množství bodů věnovala “MíNela“ a to celkem 32.000 bodů!

TOP 30 uživatelů, kteří věnovali do vánoční sbírky pro útulek Azyl pes Krásný les nejvíce bodů:

 

 1. MíNela:  32.000 bodů
 2. Jinglle:  16.000 bodů
 3. Uživatel15115:  15.729 bodů
 4. JF:  14.407 bodů
 5. Šárka Mix:  13.370 bodů
 6. Petr: 13.000 bodů
 7. Šárka B.:  12.500 bodů
 8. hafíci:  12.005 bodů
 9. Šárka a Beníček z nebíčka: 12.000 bodů
 10. Dana:  11.850 bodů
 11. Peťule:  11.347 bodů
 12. buk:  11.300 bodů
 13. Romana:  10.870 bodů
 14. stana:  10.700 bodů
 15. stevard:  10.000 bodů
 16. Helena:  10.000 bodů
 17. Jarmila:  10.000 bodů
 18. Barborka:  9.500 bodů
 19. Uživatel13199:  9.000 bodů
 20. Michaela:  8.995 bodů
 21. StradaSC a Minizoo:  8.900 bodů
 22. Zuzka:  8.000 bodů
 23. Kate M:  7.687 bodů
 24. SIMBA2005:  7.000 bodů
 25. Laďka:  6.876 bodů
 26. aja:  6.755 bodů
 27. doga69:  6.530 bodů
 28. Dana a Staníček:  6.500 bodů
 29. Peťullka&Gazollka:  6.101 bodů
 30. Jana:  6.000 bodů

Všem, kteří nám se sbírkou pomohli, DĚKUJEME! K díkům se samozřejmě připojuje i zástupkyně Azylu Pes Krásný les, ale rovněž všichni čtyřnozí mazlíčci, kteří v azylu jsou.

CELÝ ČLÁNEK ZDE : http://www.hafici.cz/clanky/ostatni-clanky-12/8-rocnik-tradicni-vanocni-sbirky-haficicz-pro-azyl-pes-predani-14199/4. PLES PSÍHO ÚTULKU AZYL PES

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 5.3.2016 19.00 - 6.3.2016 2.00

Už to bude zase rok a je tu ples :-) . Neuvěřitelné jak to letí … Ples se bude konat opět ve Frýdlantu v restauraci Beseda. S plesu se pomaloučku stává tradice a k tradici patří i vystoupení Celní správy – výcvikové středisko Heřmanice s pejskama :-) . Zajímá Vás jak se cvičí pejsci na vyhledávání drog, tabáků atd… není nic snažšího než k nám zajít na ples.  I letos máme opět dobrou spolupráci s paní Renatou Havelkovou s ReHa promotion , která má nachystanou opravdu netradiční módní přehlídku :-) .  Ples je opět nekuřácký .

 

 8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Darujete své body?? Budeme rádi krmení je potřeba v útulku stále :-) . A jak sbírka funguje? Dozvíte se níže:

Jak se můžete k Vánoční sbírce pro Azyl pes Krásný les na Hafici.cz připojit?

Uživatelé, kteří mají profil na Hafici.cz mohou věnovat své bonusové body do sbírky na svém účtu v bonus programu. Jakmile počet bodů dosáhne 500.000, věnují Hafici.cz a společnost A-VET s.r.o. krmivo značky Hill´s pro psy v hodnotě 15.000,- korun.

AKTUÁLNĚ pro útulek Azyl pes:

4. prosince, to bylo pouhých 5 dní od spuštění sbírky a vy už jste do sbírky pro Azyl pes poslali více než 315.000 svých bonusových bodů.

Z vašeho nadšení jsme měli obrovskou radost a proto, jsme se rozhodli, že navýšíme cílovou částku, za kterou bude pořízeno krmivo pro útulek z 15.000,- na celých 20.000,- Kč!

Nově je tedy potřeba dosáhnout ve sbírce 630.000 bodů, abychom mohli útulku předat více krmiva ;)

 

 

A-VET,s.r.o.Hafici.cz

 

Co je Azyl pes Krásný les?

Pomozte prosím provozu útulku Azyl pes v Krásném lese a zvířatům, o které se v něm starají! Pošlete své bonusové body a pomozte!

Azyl pes

 

Kdybyste se chtěli účastnit sbírky přímo, nejen svými bonusovými body, můžete k nám do firmy posílat věci na podporu útulku - pamlsky, piškoty, veterinární léčiva – šampony proti blechám a klíšťatům, hračky, granule, rýži, těstoviny. Vše dopravíme do útulku najednou.

Naše adresa je: Stable.cz, s.r.o. – Hafici.cz, Skelná 2091/29, 466 02 Jablonec nad Nisou.

Chci se také zapojit do vánoční sbírky Hafici.cz!

(Stačí kliknout na odkaz výše ;) )

Osvojte si pejska z Azyl pes. Dejte opuštěným pejskům ten největší dárek – milujícího páníčka! Osvojte si pejska z útulku!

Pes z útulku Azyl pes

 

Všichni ti, kterým není osud opuštěných pejsků lhostejný, získají na profily svých mazlíčků ikonku:

Sponzor útulku - Sponzor útulku 2015

 

Partnerem sbírky je společnost Avet, s. r. o. – distributor značek Hill´s, Privilege, Techni-Cal

 

A-VET,s.r.o.

 

Vánoční sbírka pro Azyl pes Krásný les

 

 18.12. a 19.12 v OC Nisa Liberec POMOZTE NAPLNIT BŘÍŠKA PEJSKŮ A KOČIČEK

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 18.12.2015; 19.12.2015;
18.12. a 19.12 v OC Nisa Liberec POMOZTE NAPLNIT BŘÍŠKA PEJSKŮ A KOČIČEK

I zítra 18.12 a v sobotu 19.12 můžete nakoupit v OC Nisa Liberec v hypermarketu Albert krmivo a potřeby pro pejsky a kočičky. Tyto dárky pro naše čtyřnohé svěřence můžete zanechat u našeho stánku Azyl Pes – najdete nás u vchodu přímo do prodejny. Prodáváme různé předměty nejen se psí a kočičí tématikou.Máme nová trička, magnetky a bižu!!!!  Zakoupením kteréhokoliv předmětu u stánku Azyl Pes můžete někomu udělat radost nejen na Vánoce. Zároveň tak přispějete na veterinární péči a provoz útulku. Děkujeme vedení společnosti za vstřícný přístup a také Vám lidem co nás podporují. Těšíme se na další prezentaci a na baštu a dobroty co zakoupíte v pátek Albertu a přinesete k nám ke stánku  :-).

Za pátek 13.11 a sobotu 14.11 to bylo 186Kg krmení, mlsků pro pro pejsky a kočičky.

Za dny 19 a 20.11 to bylo 78kg krmení.  Také nějaké kancelářské potřeby a potřeby do přípravny krmiva. Moc Vám všem děkujeme a těšíme se na další setkání :-) .

V pátek na prezentaci 27.11 byl den dárků :-) . Od knihkupectví Luxor dostal útulek krabici plnou kancelářských potřeb a Zvěrokruh nám daroval krabici krmení :-) . Děkujeme za krásné dárky. Také děkujeme ostatním dárcům .-). Bylo zakoupeno 42kg krmení pro hafíky a kočičandy…

4.12  se u našeho stánečku sešlo několik příznivců útulku a došlo i na fotografie našich svěřenců, co už njsou naše :-) . Krmení bylo méně 45kg, ale to nám vystačí na téměř 3 dny:-). Je to skvělé, že pomáháte.

11.12 byl fofr :-) . Krmení bylo 96kg váhu vždy počítám i s konzervama, pamlskama. Také nám bylo podarováno několik uklízecích potřeb, ty také stále potřebujeme do útulku. Také nás navštívilo mnoho významných lidí paní malířka Alena Votavová, slečna Renata Havelková s ReHa promotion, pozdravil nás i velitel Celní správy pan Dušánek …. Všem děkujeme za dárky pro pejsky a kočičky, za podporu a za pomoc s propagací našeho útulku…Pomozte naplnit bříška pejsků a kočiček

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 19.11.2015; 20.11.2015;
Pomozte naplnit bříška pejsků a kočiček

Až do Vánoc 2 dny v týdnu,(budeme informovat, vždy které, ale zpravidla to bude pátek a sobota nebo čtvrtek) můžete nakoupit v hypermarketu Albert krmivo a potřeby pro pejsky a kočičky. Tyto dárky pro naše čtyřnohé svěřence můžete zanechat u našeho stánku Azyl Pes – najdete nás u vchodu přímo do prodejny. Prodáváme různé předměty se psí a kočičí tématikou. Zakoupením kteréhokoliv předmětu u stánku Azyl Pes můžete někomu udělat radost nejen na Vánoce. Zároveň tak přispějete na veterinární péči a provoz útulku.V hypermarketu Albert v OC Nisa Liberec budeme už zítra tj. 19.11 a v pátek 20.11 od cca 8.00 až do cca 21.00. Děkujeme vedení společnosti za vstřícný přístup a také Vám lidem co nás podporují. Těšíme se na další prezentaci a na baštu a dobroty co zakoupíte v pátek Albertu a přinesete k nám ke stánku  :-). Za pátek 13.11 a sobotu 14.11 to bylo 186Kg krmení, mlsků pro pro pejsky a kočičky. Také nějaké kancelářské potřeby a potřeby do přípravny krmiva. Moc Vám všem děkujeme a těšíme se na další.Dokončená rekonstrukce skladu a přípravny krmiva

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Co se u nás děje?, Novinky

Dokončená rekonstrukce skladu a přípravny krmiva

Tak to začalo…..Jen co se dokončila zasedací-společenská místnost, už se vrháme do další rekonstrukce. Sklad krmiva byl doposud v prostorách bývalého chléva. Je tam klenba a uprostřed velkého prostoru je sloup. Zní to dobře, ale bylo to krásné možná v době kdy jsem byla ještě miminko. Vše se rozpadá, po obvodu jsou žlaby a to hned dvojité, dolní sloužil kdysi asi jako napaječka. I přes veškerou snahu o udržení pořádku je to už neúnosné. Omítka-jestli se to těm kouskům dá tak říkat, neustále padá. Na podlaze ještě staré cihly. Všude na stropě staré trubky… Mám tedy představu, že se udělají tři místnosti-jedna na granule, jedna na konzervy a jedna bude právě u bojleru – kde bych chtěla mycí pult, pult na přípravu krmiva, regál s miskama a regál s desinfekčníma prostředkama atd…
Na podlahu přijde štěrk, beton a něco na odvod vlhkosti, nic jiného levnějšího asi neseženu (kdo má nějaký návrh sem s ním).. Bude to něco stát, musí se vše dělat postupně. Každý rok se něco vybuduje, opraví. Záleží na financích asi jako všude. Budeme rádi za pomoc fyzickou,materiální i finanční. Opět budu informovat jak pokračujeme…Teď chystáme ples tak to nepůjde tak jak bych chtěla…prosím tedy o shovívavost, že je krmení s části přesunuté do sekce 5 a na dvoře zase nějaká ta suť…

A jak to dopadlo??? Můžu říci, že téměř dobře. Místnost se po vyklizení na konec rozdělila jen na dvě budete to tak lepší…Neplánovaně se musela udělat nová voda-to je tak když nikdo zasahuje do starého baráku a samozřejmě k tomu i elektřina. Neplánované fin.výdaje :-( . Navezl se štěrk , armatura a nakonec se dělal beton. Beton na podlaze byl fajn,vypadalo to dobře. Co je nové je vždy pěkné. Ale časem by se prášilo a ta údržba špatná. Právě pro tu lepší údržbu jsem se rozhodla , že ho natřeme. No jo k tomu je ale potřeba ještě vše natřít penetrací… další s čím jsem moc nepočítala. Ale vyplatilo se to. Je to sice taková ta šedivá, ale je to čisté omyvatelné a s dcerkou už máme praxi i v tom :-) . Není nad několik večerů strávených natíráním podlahy a to hned několikrát. Do slova s kontejneru se nám podařilo vyndat dveře, jsou fakt super, jen jeden škrábanec tam byl. Jinak by to šlo prý do odpadu…Jak jim to ve skladu sluší. Na stěny se po nahození a zadělání dír nastříkalo vápno. Do skladu se použil nábytek kde se co sehnalo a máme poličky na krmení. Vše je tak krásně dle data spotřeby, kvality a druhu roztříděno. V přípravně máme mrazák, ledničku, a regály s desinfekčníma prostředkama, miskama atd.  Nové světla to krásně osvítí a já mám zase kousíček blíž k cíly. Jednou budu chodit po útulku  s pocitem, že je vše tak jak má být. Spočítala jsem to tak ještě na cca 8let práce.Vše záleží na času a financích asi jako je to všude..

A co plánuji dál? Co asi hoří nejvíc je dřevěný předěl z trámů k sekci 3. Ty už jsou shnilé a dnes nám upadl i pant-už se to do těch starých trámů nedá přidělat. Tak váhám čím to nahradit. Buď nějakou ozdobnou zdí, nebo nízkým neprůhledným plotem… Chtěla bych aby se tam v létě dalo něco zasadit aby to nebyla jen šedivá zeď. Chtěla bych to tady mít pěkné.. Třeba má někdo nějaký nápad a dokáže poradit..Sbírka v Chotyni už po druhé

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Sbírka v Chotyni už po druhé

Chcete nám  pomoci a má to přeci jen z ruky a je z Chotyně a okolí? Můžete právě nyní.  A´T už zakoupíte něco pro pejsky a kočičky, nebo nám můžete věnovat domácí potřeby jako plastové sáčky, zip sáčky tašky,  plastové boxy a krabičky s víčkama, košťátka, lopatky, mopy, kýble atd.. Také jsou potřeba kancelářské potřeby  např. uvítáme korkové, magnetické nástěnky, euroobal, kopírovací papíry, popisovače, nůžky, fixi, pastelky -  Jsme rádi, že nás knihovna a Obecní úřad podporují.Vánoční sbírka v SUPER ZOO v Liberci

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 20.11.2015 9.00 - 23.12.2015 17.00 20.11.2015 9.00 - 23.12.2015 17.00

I letos nás oslovila prodejna SUPER ZOO nad Globusem, že pro náš útulek udělají sbírku na vánoce. Jsme moc rádi v loni díky Vám hodným lidem byly vánoce pro pejsky a kočičky bohaté :-) . Budeme rádi za vše ať jsou to konzervy, paštičky, granulky, vodítka, obojky….. V prodejně , můžete věi zakoupit a nechat je tam pro nás. Rádi si pro věci přijedeme.Tím to děkujeme i prodejně za takovou akci :-) .

sbirkaPrezentace v Chrastavě na slavnostech

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 5.6.2015; 17.00 - 20.00 6.6.2015; 7.6.2015; 10.00 - 15.00

Letos máme možnost prezentovat útulek i v Chrastavě při již tradičních Chrastavských slavnostech. S městem máme dobrou spolupráci a já jsem moc ráda, že máme možnost se prezentovat také zde. Byla jsem překvapená při prezentaci u rozsvícení stromu kolik lidí nás zde zná. Věřím, že se i díky této akci podaří díky fotografiím pejsků nějakého umístit do nového domova. Budeme mít připravené nástěnky s aktuální nabídkou pejsků a kočiček, budeme připravení odpovídat na Vaše dotazy. Také nás můžete podpořit zakoupením prezentačních předmětů, např. omalovánky pro děti, přívěsky, hrníček, pexeso, propisky, trička s ťapičkama, plátěné tašky, náušnice, náramky atd…Zakoupením čehokoliv přispějete pejskům, kteří jsou v útulku již dlouho na krmení a veterinární péči. Nyní máme nejdéle v útulku labradora Bleska, který je zde od roku 2011!!!!. Těšíme se na skvělou atmosféru a na Vás co se na nás přijdou podívat a podpořit nás :-) .Prezentace na Kristýně ke dni dětí

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 30.5.2015; 13.00 - 16.00
Máme znovu možnost  prezentovat útulek na Kristýně. Pro děti je tam spoustu soutěží, krásný doprovodný program. No prostě bezva den. Už chystáme fotografie pejsků s popisky, vyrábíme náušnice, náramky, řetízky  nejen se psí a kočičí tématikou. Těšíme se na Vás
Brána trojzemí informuje: 30.5.2015 13:00 – 16:00

Tradiční oslavy Mezinárodního dne dětí se soutěžemi a bohatým doprovodným programem. Tentokrát na téma Ten umí to a ten zas tohle.PREZENTACE V MULTIFUNKČNÍM CENTRU

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 26.4.2015; 0.00;
PREZENTACE V MULTIFUNKČNÍM CENTRU

Je krásné, když se začíná trochu tradice. Jezdecký klub Liberec pořádá zahájení sezóny a  máme opět možnost se zde prezentovat. MULTIFUNKČNÍ VOLNOČASOVÉ CENTRUM V LIBERCI V RŮŽODOLE VÁS ZVE NA ZAHÁJENÍ SEZÓNY V NEDĚLI 26.DUBNA OD 10.00. A máte se jako vždy na co těšit např. vzdělávací atrakce pro děti, jak správně bruslit a brzdit na IN LINE bruslích, doprovodný program, skákací hrad,  občerstvení atd..Jezdíme rádi, areál je vždy uklizený, čisťoučko, dobrá atmosféra. Držte palce ať vyjde počasí.

Za útulek  se můžete těšit na prezentaci pejsků v podobě fotografií, a popisků. Možná i nějaký ten skutečný pejsek :-) . Výroba odznáčku s Vaší vlastní kresbou co si namalujete vy nebo vaše dítě to tam budete mít :-) . Odznáček si můžete kamkoliv připnout a máte jedinečnou památku. Prodej našich reklamních předmětů, jejich zakoupením přispějete na pejsky v útulku. Mimo jiné aktuálně potřebujeme psí a kočičí odblešovací obojky a podložky pro štěňátka jedna strana savá a druhá nepropustná (včera a dnes se narodila štěňátka v útulku). Tak třeba se podaří za penízky s prodeje nějaké to balení podložek  a obojek zakoupit..Veřejná sbírka – POMOC PRO ÚTULEK AZYL PES

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 18.9.2016 - 19.9.2019
Veřejná sbírka – POMOC PRO ÚTULEK AZYL PES

Jak získat finanční prostředky na vodítka, obojky, přepravky, potřeby pro pejsky a kočičky? Na opravy boud, střechy kotců? Také bych chtěla vybudovat teplé karanténního místo pro pejsky a kočičky. Je toho mnoho co je ještě v útulku potřeba vybudovat, opravit a pořídit. Vy můžete pomoci také materiálně či nějakou tou korunou do pokladniček umístěných v obchodech. Seznam najdete na stránkách :-) , či přispěním na účet u Ge Money č.215794610/0600. I sebemenší částka pomůže žít zvířátkům v útulku lepší dočasný život. Bohužel mnohdy i několik měsíců a i let. Téměř vše si děláme svépomocí. Bez peněz ale nic nenakoupím…
Sbírka je na dobu neurčitou a je povolená na území ČR.

Budeme rádi i za umístění pokladniček ve vašem obchodě :-) . Kasičku na úřadě zapečetíme, potřebné dokumenty dodáme. Na Vás je už jen jí mít v obchodě či jinde kde chodí lidé. Jakmile se kasička naplní (nebo až jí nebudete chtít) přijedeme, na úřadě rozpečetíme a vše vložíme na účet určený na sbírku. Vše se jednou za rok dokládá ke kontrole na Liberecký Kraj. Vypadá to složitě a je kolem toho hodně běhání, ale stojí to za každou korunku. Také není problém dát plnou moc-pokud je to město vzdálenější a těžko bych se dostála. Z účtu se na základě faktur postupně čerpají finanční prostředky a postupně dokupujeme co je potřeba. Děkujeme, že pomáháte :-)

 Kupujete u ZOOHITU? Darujte své bonusové body našemu útulku.

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 13.4.2015 - 30.4.2015
Kupujete u ZOOHITU? Darujte své bonusové body našemu útulku.

Dostala jsem krásný email na tento projekt. Tak doufám, že se díky Vám, kteří nám darují své body podaří získat nějaké to krmení, pelíšky, obojky proti blechám (jaro už ťuká na dveře), přepravka by se moc hodila, nějaký ten los.olej atd.. Budeme moc rádi a Váš rozpočet to nezasáhne.

Ze stránek Zoohitu:

Je to velmi jednoduché. Žádná další registrace není potřeba a vše je naprosto dobrovolné a bez jakýchkoliv závazků. Darujte své zoohit bonusové body a pomáhejte!

Bonusové body šetříte automaticky – s každou Vaší objednávkou získáváte 1 zoohit-bod za každých 25 Kč, které u nás utratíte. Tyto bonusové body můžete proměnit za atraktivní prémie z našeho bonusového programu. Nyní ovšem můžete své zoohit body využít jinak – přidejte k Vaší další objednávce počet bodů z naší nabídky, které byste chtěli věnovat na podporu zvířat.

Za předem určené časové období sečteme darované zoohit-body, proměníme je na zboží z našeho sortimentu a zašleme je organizaci, kterou jsme na dané období zvolili, jako příjemce podpory. Tak jednoduše a přitom tak významně můžete pomoci zvířatům v nouzi! 

O akci zde: http://www.zoohit.cz/content/pomoc_utulky

 

 Někdo soustavně strhává letáčky na ples!

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

PROČ NĚKDO SOUSTAVNĚ STRHÁVÁ NAŠE LETÁČKY NA PLES? NĚKOMU NEKONKURUJEME, PLES JE DOBROČINNÁ AKCE KOMU CO VADÍ? FAKT MĚ TO ŠTVE ONI I TY LETÁČKY NĚCO STOJÍ. MUSÍME JE NECHAT DOTISKNOUT. LONI TO BYLO TO SAMÉ, ALE V MENŠÍM. ACH JO ….Sbírka všeho v Chotyni :-)

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Sbírka všeho v Chotyni :-)

Děkujeme všem Chotyňákům za papání, hračky, pelíšky, drogerii. Bylo toho opravdu hodně. Také moc děkuji paní starostce za příspěvek a umožnění sbírky. Byla jsem opravdu velice překvapená. A zde se dočtete vše od začátku do konce: http://knihovnachotyne.webk.cz/pages/sbirka-pro-utulek.html. A kdo za to vše může? Paní Hejlková ta vše organizuje a věnuje tomu svou energii :-) . Patří jí také velké DĚKUJEME

Dne 10.února 2015 bylo do útulku AZYL PES v Krásném Lese odveženo vše, co jste Vy, hodní lidé, donesli pro pejsky a kočičky. Dostali od Vás granule, pamlsky, hračky, deky, misky a jiné potřebné věci. Moc děkuju i za soukromý peněžitý dar paní starostce. Velice vřele nás přivítala paní Vojáčková – provozovatelka útulku, s rodinou. Umožnila nám prohlídku umístěných psů a kočiček a prohlídku budovaného zázemí pro ty, kteří jí pomáhají s provozem útulku. Otevřeně jsme si povídali o tom, co se jim podařilo, co by bylo potřeba ještě dotvořit a o plánech, které by se lépe realizovaly, pokud by byly finanční prostředky.Právě proto jsme dovezli do Chotyně POKLADNIČKU (bude zapečetěná), kterou může kdokoliv plnit jakýmkoliv finančním obnosem, nikdo nebude “sledovat” kdo kolik peněz daroval. Bude jen na Vás, ochotných lidech,čím na zlepšení podmínek zvířátkům přispějete.   1. pokladnička bude umístěná v KNIHOVNĚ, ale pokud do knihovny mít cestu nebudete, můžete  nosit peníze i na OBECNÍ ÚŘAD,kam jsme umístili 2.kasičku.   Budu hrozně moc ráda, pokud by sbírka mohla pokračovat. Je vidět, že mezi námi je spousta vstřícných, hodných a pomocichtivých lidí – a to se taky všude nevidí. Kdybych věděla, že sbírka bude k ničemu, tak bych do toho nešla. Ale věřila jsem v dobrou věc a hlavně Vám.Na tak malou vesnici se vybralo opravdu hodně a za to všechno Vám všem patří OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ.   Dík patří také pánům Havlovi a Krejčímu, kteří velmi ochotně v Chotyni naložili a zase v Krásném Lese vyložili náklad dobrot a jiných potřebných věcí pro útulek. Poděkování za odvoz je samozřejmostí :-)  NOMINACE DO ŽENY REGIONU- dozví se o útulku více lidí?

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

NOMINACE DO ŽENY REGIONU- dozví se o útulku více lidí?
Také se divíte? Já hodně a ani jsem netušila, že je nějaká taková soutěž. Stále nevím kdo mě nominoval.  Nejprve jsem byla malinko rozladěná, nemám totiž čas někde ještě běhat. Po telefonátu s orgnizací jsem zjistila, že nemusím vlastně nic.

Po delší úvaze si říkám, že by se tak mohl útulek docela dobře dostat do povědomí širší veřejnosti. Pro hafany a kočičky jen a jen dobře. Čím víc lidí bude znát útulek tím rychleji naši svěřenci najdou právě ten svůj domov s velkým D. V každém případě nic neriskuji ani já ani útulek a i to štěstí je nikdy unavené, ne? Stačí jeden klik a hotovo.

Takový email jsem dostala:

 

Vážená paní Vojáčková,

s potěšením Vám sdělujeme, že jste byla nominována do celonárodní soutěže ŽENA REGIONU.

Nominovat zajímavé ženy ze všech regionů České republiky mohl do 3. února 2015 kdokoli z široké veřejnosti. 9. února 2015 jsme odstartovali hlasování. Ženy s největším počtem hlasů ve svých regionech budou veřejně oceněny a z rukou senátorů Senátu Parlamentu České republiky získají diplom a dárky. V dubnu je pak čeká slavnostní galavečer, kde vyhlásíme absolutní vítězku soutěže. Nebude chybět ani cena odborné poroty.

 

Hlasování ukončíme 2. března 2015!

Hlasujte a sdílejte proto soutěž se svou nominací mezi přáteli, příbuznými, známými či kolegy z práce! Čím více hlasů získáte, tím větší šanci na výhru máte a o vašem příběhu a poslání se dozví více lidí.

Váš profil v soutěži ŽENA REGIONU naleznete zde http://www.zenaregionu.cz/zena/90/katerina-vojackova

Děkujeme!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Tým Žena Regionu

 

Soutěž ŽENA REGIONU

 

Soutěž patří všem ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu. Nejedná se přitom o veřejně známé osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost většinou ani tušení. Cílem soutěže ŽENA REGIONU je jejich úsilí, práci a výsledky zviditelnit a ocenit. Nad letošním 6. ročníkem soutěže převzal záštitu Senát Parlamentu České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem.

www.zenaregionu.czPoděkování Bauhausu

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Velké poděkování patří prodejně Bauhaus Liberec. Věnoval nám stavební materiál na výrobu a opravu psích boud. V útulku máme 36 kotců z toho je považováno 8 za skupinové. Boudy jsou potřeba stále, opravovat. Většina psů v našem útulku jsou velká plemena a tak je materiálu velká spotřeba. Jsme rádi za takovou pomoc :-)3 CHARITATIVNÍ PLES AZYL PES

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

3 CHARITATIVNÍ PLES AZYL PES

A letáček je na světě zatím v elektronické podobě :-) Program bude také pestrý a možná ještě něco na víc. Zatím máme cca 500cen do lístků štěstí :-) a jsou to krásné ceny. Na hlavní ceny které se losují ze vstupenek se také můžete těšit.

A na co třeba?

Tak v létě se určitě hodí značkové sluneční brýle s. Oliver v hodnotě 30o0kč od Oční kliniky Liberec. 

A není nad večeří či obědem s přáteli v příjemné restauraci La fonduta Liberec . Za poukaz v hodnotě 1000kč věřte, že se velice dobře najíte :-) . Já když mám čas a jsem v Liberci neváhám :-) . A pššš jsou i poukazy do lístků štěstí :-)

A nemáte hodinky pánské či dámské? Nevadí u nás je můžete vyhrát. Liberecký kraj věnoval mimo jiné i krásné náramkové hodinky.

A víc neprozradím :-) .

Děkujeme vše co nám vycházejí vstříc a díky tomu bude ples zase báječný. .. (čerpám informace od lidí, kteří přijdou opět ). Dárcům cen či partnerům i mediálním partnerům a jednotlivcům. Není to jen o pár lidech, kteří se na plese podílejí, ale o obrovském množství firem, podniků a  úřadů.

Vše dávám dohromady a věřte není to jen tak. O to víc se na Vás těším a poprosím Vás kdo by mohl vyvěsit letáčky ve svém okolí ať nám tak to pomůže. V loni jsem najezdila jen s letáčkama přes 150km. Ten čas bych mohla trávit třeba právě balení cen. Letáček mohu poslat v PDF a i ve křivkách:-).

 Super ZOO vánoční sbírka

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Super ZOO vánoční sbírka

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ patří panu vedoucímu prodejny SUPER ZOO – Sousedská 605, Liberec XI – Růžodol I, Liberec. Díky němu se v této prodejně uskutečnila vánoční sbírka pro náš útulek. Děkujeme všem, kteří našim svěřencům přinesli něco pod stromeček. MÁME VELIKOU RADOST, protože jsme od Vás dostali mnoho dárků. Přikládáme i foto, abyste se mohli těšit spolu s námi.Další kasička umístěna:-)

Napsal(a) Lenka, . Rubrika: Novinky

S radostí Vám oznamujeme, že jsme umístili další kasičku! A kde? Autosalon – NESCAR SPORT s.r.o., Hodkovická 446, Liberec 23.

http://www.nescarsport.cz/. Sympatický a milý pan Nesvadba přebíral kasičku s potěšením, neboť má rád psy. To je skvělá spolupráce, když jsou lidé naladěni na “stejnou frekvenci” - pomoc zvířatům. VELICE DĚKUJEME a těšíme se, že i zde budou lidé ochotni vhodit nějakou tu korunku. :-)

 Poděkování prodejně krmiv U Psí Tlapky

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Velké poděkování patří velice milé paní v prodejně krmiv U Psí Tlapky v Hejnicích. I zde již po druhé máme možnost mít kasičku. Moc a moc děkujeme!Vánoce v útulku :-)

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Vánoce v útulku :-)

I pejskové a kočičky mají v útulku stromeček :-) . A pod stromeček už nám lidé nosí různé dobroty a krmivo pro pejsky a kočičky. Jsme moc rádi a děkujeme Vám. A na Vás ostatní se těšíme:-). Jen prosím snažte se nějak strefit do pracovní doby útulku. Je toho v závěru roku hodně a v útulku je teď 40 pejsků a 5 kočiček! Když se Vás lidí v útulku sejde víc prosíme o trpělivost. Také prosím klidně zatrubte přestal opět fungovat zvonek a stejně nebyl přes štěkání slyšet :-( .

NA ŠTĚDRÝ DEN JE OTEVŘENO DO 11.00! Vím i v loni jsem to psala, ale i tak se najdou tací, kteří přijdou v 16.30 a volají, že stojí u brány a nikdo tam není. Prosím a žádám lidi naplánujte si návštěvu v pracovní dobu, když už je ten ŚTEDRÝ DEN. Mám také rodinu 8 letou dcerku a máme také VÁNOCE. Celý rok se věnuji útulku a to ve dne, večer  a často i v noci. Na telefonu jsem nonstop bez pár dnů v roce. Alespoň to jedno sváteční odpoledne chci být s rodinnou. Děkuji za pochopení

 Prezentace útulku v Chrastavě

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 5.12.2014; 14.00 - 18.30

V pátek 5.12 máme možnost se prezentovat v Chrastavě na náměstí při rozsvícení vánočního sromu. Nebude chybět aktuální nabídka pejsků v podobě fotografií a popisku. Dále stručně co se nám v útulku za rok povedlo a co se u nás dělo. Také můžete zakoupit ještě někomu pod stromeček malý vánoční dáreček a tím přispět na naše pejsky v útulku.  Máme krásné přívěsky na klíče, magnetky, trička s ťapičkami i v dětské velikosti, dámské i pánské, uni šátek, těžítka, náušnice s ťapičkami :-) …, Pro děti pak naše nejen omalovánky, pexesa s fotografiemi pejsků, pohledy… Zakoupením čehokoliv nám pomůžete. Budeme také rádi za nějakou tu dobrotu pro pejsky a kočičky, materiální pomoc jako např.vodítka, obojky, plastové boxy s víkem jakékoliv velikosti, mikrotenové a různé sáčky, pytle atd..

Těšíme se na Vás :-)

 Poděkovární KAVÁRNĚ

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ patří Kavárně BEZ KONCEPTU (Studentská 2, Liberec 1, 461 17) http://www.bezkonceptu.cz/studentska/

Právě v tomto krásném interiéru máme umístěnou kasičku. Setkala jsem se se sympatickým panem vedoucím kavárny, který mne pohostil vynikající kávou a výborným domácím koláčem. Navíc hned vyzkoušel kasičku a vhodil do ní peníze… :-)  Pokud máte rádi krásné posezení, milý personál a ještě chcete udělat dobrý skutek…., pak neváhejte a vydejte se právě do této kavárny, ve které se mj. konají i zajímavé akce. www.bezkonceptu.cz  Moc DĚKUJEME.VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Další poděkování patří jedné úžasné paní důchodkyni z Vratislavic nad Nisou, která pro naše pejsky a kočičky upletla nádherné deky, aby jim v pelíšku bylo ještě větší teplíčko :-) Má veliké srdíčko pro psí duše. Nadšenec do pomoci pejskům. Paní má kamarádku, se kterou rády pracují na nápadech, které pejskům pomáhají. To je nádherné a moc paní děkujeme. Možná se divíte, proč nepíšeme jméno, ale paní je velice skromná a nechtěla být jmenována. Tak tedy, jen houšť a větší kapky :-) )…. MOC DĚKUJEME.Poděkování pí. Vanečkové z Psího Salonu

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Další veliké poděkování patří paní Kateřině VaněčkovéPSÍ SALON (777 603 395). Paní Vaněčková byla milá. Zrovna stříhala jednoho pejska :-) Ochotně nám dovolila umístit kasičku do jejího psího salonu. Moc DĚKUJEME.Poděkování prodejně DAMIL ELEKTRO v Liberci

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Veliké poděkování patří do prodejny DAMIL ELEKTRO v Liberci (www.damil.cz  ,  www.liberec-info.cz/damil/  ). Zde nám velice ochotně a s nadšením umístili kasičku. Byl tady velice sympatický pan vedoucí s dobrým srdíčkem, který nám přislíbil i něco do tomboly na náš ples útulku… :-) Moc DĚKUJEME.

 

 

Knihovna ve Vratislavicívh se také zapojila a umístila nám kasičku.

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

A další kasička umístěna :-) Kde? V KNIHOVNĚ ve VRATISLAICÍCH NAD NISOU, v prostorách Kulturního centra 101010. http://www.vratislavice.cz/kontakty . Veliké díky patří panu starostovi Vratislavic nad Nisou, že nám kasičku v knihovně povolil, a také poděkování patří personálu knihovny, který kasičku s nadšením uvítal. Moc všem DĚKUJEME  a věříme, že i ve Vratislavicích bude kasička plná zlaťáků. :-)GAIA Liberec nám také pomáhá. Máme další kasičku :-)

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Veliké poděkování patří do obchodu GAIA – ZDRAVÁ VÝŽIVA A REGIONÁLNÍ PRODUKTY (Frýdlantská 242/7, Liberec). Zde jsem byla v němém úžasu. Usměvavá, příjemná paní vedoucí obchodu nám nejen kasičku umístila, ale vhodila do ní rovnou 1000 Kč. K tomu dodala: ”Ať má člověk pocit, že udělal něco pořádného.” To je úžasné!!!! Moc DĚKUJEME :-)

 Vánoční sbírka má úspěch

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Vánoční sbírka má úspěch

Dnes jsem dostala krásný email :-) . Děkujeme všem těm kteří pod stromeček přispěly.

Email z prodejny SUPER ZOO v Liberci za Globusem.

Dobrý den paní Vojáčková,

Jen pro Vaší informaci. O víkendu jsme nasbírali pro Váš útulek dary v hodnotě cca 7000kč.
Máme z toho všichni radost a doufám, že se nám bude dál dařit ve sbírce.
Děkuji za info naší sbírky na vašich stránkách.POKLADNIČKA V ANTIKVARIÁTU

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Moc děkujeme Knihkupectví Fryč v Liberci- v Pražské ulici, www.knihyfryc.cz . za umístění kasičky. Kasička je umístěna v ANTIKVARIÁTU. Setkali jsme se zde osobně s panem Fryčem, který byl velice ochotný, vstřícný a milý. DĚKUJEME.Kalendář

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Kalendář
Nevěřím kolik lidí nám chce pomoci. Je to krásný pocit a taková odměna za to jak se každý den několik hodin věnujeme hafanům a celkově útulku.
Napsala paní Jitka Adamová, která nás také oslovila s kalendářem.
Milí přátelé, jistě jste si všimli, že jsem již dlouho nepřidala žádný příspěvek. Proč myslíte? Že by pořád zlomená noha? Kdepak, ta jen napomohla tomu, že jsem se intenzivně věnovala práci na nástěnném kalendáři, který vychází již tento týden. Je plný skvělých raw food receptů s krásnými fotkami od mé kamarádky Petry Novotné a i graficky se celému týmu moc povedl. BYlo to spousta práce, ale výsl…edek stojí za to! Pro bližší info k objednáni pište na:: jitka-adamova@seznam.cz nebo můžete psát do zpráv. Zájem je dokonce i v zahraničí. Stojí 280,-Kč a navíc, koupí tohoto kalendáře společně podpoříme útulek pro opuštěné pejsky a kočičky ve Frýdlantu. Mám opravdu velkou radost. Kalendář je vhodným dárkem pro zběhlé i začínajíci vitariány..Prezentace na Educe v Liberci

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 16.10.2014; 9.00 - 18.00 17.10.2014; 9.00 - 18.00 18.10.2014; 9.00 - 15.00

Máme opět možnost se prezentovat na veletrhu práce a to díky spolupráci s Okresní Hospodářskou Komorou Liberec a díky panu Martinu Tritovi, který má na starosti firmy vystavující na veletrhu  http://www.educaliberec.cz/. Přijďte se podívat a třeba najít nové možnosti ve vašem oboru nebo jen tak na veletrh práce a zjistit co je kde nového. Kolikrát ani člověk neví jaké jsou možnosti. Těšíme se na Vás.Pokladničky v obchodech – veřejná sbírka

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Pokladničky v obchodech – veřejná sbírka

Po včerejším zapečetění pokladniček na Mú Frýdlant se podařilo umístit zatím  4 pokladničky ve  Frýdlantu.

AUTO VOJÁČEK ul Havlíčkova pan Vojáček

PAPÍRNICTVÍ NA NÁMĚSTÍ paní Kůrková

POTRAVINY SEVERKA NA NÁBŘEŽÍ  paní Mocková

KVĚTINKA vedle cukrárny paní Řeháková

Všem podnikatelům velice děkujeme a jsem moc rádi za podporu. Ono by to bez podpory Vás všech hodných lidí nešlo. Ať ti co umožní dát kasičku do svého obchodu či podniku a nebylo by to nic platné kdyby vy lidé jste tam nějakou tu korunku nehodily. Děkujeme

A kdo ještě neví tak máme povolenou veřejnou sbírku info níže.

O.S. AZYL PES KRÁSNÝ LES (útulek pro psy)

 

pořádá sbírku pod názvem

 

,,POMOC PRO ÚTULEK AZYL PES“

 

K čemu je sbírka určena?

Na nákup kotců, potřeb a materiálu pro psy a kočky, opravy a rekonstrukce stávajících kotců a sekcí, vystavění nových kotců pro kočky, vybavení skladu a zázemí pro pracovníky útulku. Vystavění místa pro veterináře a teplého karanténního místa pro psy a kočky, vybavení přijímací kanceláře pro nové osvojitele, opravy a údržby vozidel, nákup pneumatik.

 

Jak pomoci?

Sbírka probíhá formou pokladniček a nebo vkladu na účet u Ge Money Bank

č.ú. 215 794 610/ 0600.

 

                   Za jakýkoliv příspěvek       budeme rádi!!!    

 

 POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH
POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH. Děkujeme vše co nám dávají do sběrného boxu v OC Globus Liberec krmení pro pejsky a kočičky. I vzkaz na konzervě jako pro Páju od Jirky nás velice potěšil . Vždy se těším co v boxu bude. Bohužel jsou i tací… co nám tam házejí nedojedené jídlo a odpadky . Všechno krmení zapisujeme a pak budete znát kolik krmení se v boxu na konec sešlo. Ještě jednou všem děkuji a jsem moc ráda, že jsou lidé, kteří pomáhají. Jo ps: neberte nám prosím popisky zvířátek ono to také něco stojí.


Prezentace na Pěnčíně

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 28.9.2014; 9.00 - 15.00
Prezentace na Pěnčíně

Je neuvěřitelné jak to letí. Rok se s rokem sešel a je tu tradiční SVATOVÁCLAVSKÝ TRH BERANŮ http://www.vapen.cz/. Letos již po čtvrté máme skvělou možnost se s útulkem prezentovat v tak krásném areálu jako je kozí farma Pěnčín. nejen , že je zajištěn pěkný program jak pro děti tak dospělé, ale je otevřená i korálková dílna, kde se fantazii meze nekladou. My tam budeme opět s flipchartama, kde budou vyfocení pejsci a povídání o jejich povaze. Co se dělo za ten rok v útulku a nebudou scházet ani naše předměty k zakoupení a tím nám přispějete na krmení či vet péči. Letos je několik novinek, ale neprozradím, přijďte a uvidíte :-) Jo a skákací hrad pro nejmenší také nebude scházet :-)  . Přikládám foto s minulého roku :-)Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Akce POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

 

Jsem moc ráda, že opět můžeme mít box, který je určen na krmení Pedigrie a Whiskas. Box je umístěn v Globusu Liberec ve vchodu 1 (u jídelny).  Máme tam i Flipchart z fotografiemi a popisky pejsků  (prosím nebrat). Tak kdo chce pomoci našim pejskům a kočičkám , budeme rádi za krmení. Děkujeme  A co ke kampani:

WAD – POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH

Spolupráce se společností Mars Czech s.r.o.

Cílem projektu je zlepšit situaci psů a koček v útulcích na území ČR a podpořit veřejnou osvětu problematiky zvířat v útulcích. Opuštěným psům a kočkám pomohou všichni ti, kteří se nákupem krmiva značek Pedigree a Whiskas nebo zasláním dárcovské SMS zapojili do projektu. Na základě tohoto prodeje pak společnost Mars Czech s.r.o. daruje vybraným útulkům kvalitní suché krmivo pro kočky a psy. Jednou z jeho aktivit je dotazníkový průzkum, realizovaný Nadací na ochranu zvířat, který sleduje kapacitu útulků a její naplněnost, počty přijatých a vydaných zvířat, podmínky a postup při příjmu a výdeji zvířat. Dále průzkum sleduje péči o zvířata, evidenci zvířat, finanční zabezpečení a materiální vybavení útulků aj.

Projekt byl zahájen v roce 2009 a pro velkou úspěšnost pokračuje i v dalších letech. V roce 2009 předala Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. vybraným 18 útulkům více než 35 tun kvalitního suchého krmiva pro kočky a psy, v roce 2010 bylo již více než 40 tun rozděleno mezi 22 útulků. V roce 2011 bylo vybraným útulkům celkem darováno 49 tun psího a kočičího krmiva. V roce 2012 útulky během kampaně obdržely 42 tuny suchého krmiva značek Pedigree a Whiskas. Množství krmiva, které bylo útulkům předáno, výrazně pomohlo vyřešit tíživou finanční situaci některých z nich a umožnilo další rozvoj činnosti těchto zařízení.

KAMPAŇ V ROCE 2013

Kampaň probíhala v období od 15. 8. – 15. 11. 2013. Koncepce a mechanika kampaně se od předchozích ročníků nijak nelišila. Veřejnost se i tentokrát měla možnost zapojit do kampaně nákupem jakéhokoliv krmiva značek Pedigree® a Whiskas® a tím plnit misky v útulcích. Získané krmivo bylo přerozděleno vybraným útulkům schváleným a dozorovaným Státní veterinární správou ČR. Výběr útulků provedla výběrová komise složená z přizvaných nezávislých odborníků, a to na základě dotazníkového průzkumu mezi útulky realizovaného Nadací. Dotazníkový průzkum sledoval mimo jiné kapacitu útulků a její vytíženost, počty přijatých a vydaných zvířat, podmínky a postup při příjmu a vydávání zvířat, péči o zvířata, evidenci zvířat, finanční zabezpečení a materiální vybavení útulků, adopce zvířat aj. Nadace ke spolupráci na této kampani oslovila všech 141 útulků schválených Státní veterinární správou ČR, z nichž se v roce 2013 zapojilo 42 útulků.

 

naplnte misky bannerPrezentace na OSLAVĚ SVĚTOVÉHO DNE ZVÍŘAT V PRAZE

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 20.9.2014; 12.00 - 18.00

Tak a máme září a vrháme se do prezentací. Nadace na ochranu zvířat pořádá tu to akci a tak jsme rádi,m že se můžeme prezentovat i tam :-) . Za to jsme velice rádi a těšíme se na Vás :-)Divadelní představení a útulek? A je to možné …

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 27.6.2014; 0.00;
Divadelní představení a útulek? A je to možné …

Já chodím už 15 let do divadla F.X.Šaldy v Liberci na páteční premiéry a nikdy by mě nenapadlo, že bude někde nějaké představení a výtěžek půjde právě pro pejsky z našeho útulku.  Jela jsem s manželem právě z né zrovna příjemného jednání a vezla se s náma fenka RTW Caya , která byla předběžně zabavená za týrání, když zvonil telefon.  Člověk má v hlavě v tu chvíli  dost starostí a nečeká dobré zprávy. Ozval se příjemný hlas paní, která začala říkat něco o divadelním představení a já jsem se jí několikrát musela ptát o co jde. Musela si nutně myslet, že jsem nějaká divná, když nerozumím co mě říká. Nakonec jsem přeci jen porozuměla a začala jsem se radovat. Tak ono bude představení a výtěžek bude věnován pro naše pejsky a kočičky? Neuvěřitelné – za prvé mám moc ráda divadlo, za druhé se spojí příjemné s užitečným a za třetí je fajn zjistit, že se našlo několik dobrých lidí, kteří pomůžou. Zkrátka a dobře už se moc těšíme, bereme s sebou i pár našich předmětů na prodej jako pohledy, těžítka, trička s ťapičkama a  logem útulku, pexesa atd..

Tak kdo má chuť jít do divadla  a spojit tak příjemné s užitečným  zapište si do kalendáře již tento pátek :-)

Divadelní spolek Chrastava se představuje

Na začátku tohoto roku se v hlavě herečky Divadla F. X. Šaldy Jany Hejret Vojtkové zrodil nápad. Co opět v Chrastavě obnovit divadelní činnost? Divadlo se tu v minulosti již několikrát hrálo, co to nezkusit znova? Navštívila vedoucího Společenského klubu Pavla Urbana a po vzájemné dohodě se tak stalo. Po první informativní schůzce v kině byl v únoru založen DIVADELNÍ SPOLEK CHRASTAVA. Zájem byl velký a spolek musel být rozdělen na tři části – nejmladší dětičky, žáci ze ZŠ a dospělí.

Po počátečním oťukávání jsme se rozhodli, že nastudujeme jednu z balad z Kytice od K. J. Erbena. Pětice mladších si nakonec vybrala Zlatý kolovrat a nás čtrnáct dospělých zvolilo baladu Svatební košile. Zkoušky pod vedením Jany Hejret Vojtkové nejprve probíhaly v CVA a v květnu jsme se přesunuli do kina, kde se také bude konat naše první vystoupení. To proběhne v pátek 27. června 2014 od 19:00 hodin v kině. Srdečně vás na naši premiéru zveme, přijďte nás povzbudit.

Součástí této akce je podpora psího útulku v Krásném Lese. Vstupné bude dobrovolné a výtěžek obdrží právě tento útulek, jehož pracovníci se premiéry také zúčastní.

J. Marxová

 Prezentace útulku v Žitavě na cvičáku :-)

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 28.6.2014; 0.00;
Prezentace útulku v Žitavě na cvičáku :-)

Dostalo se nám krásného pozvání na oslavu 20 let cvičáku v Žitavě. Ještě že mám kamarádku, která nás sponzoruje v podobě fotek atd. a ještě na víc přeloží naše popisky pejsků do NJ. jinak nevím, nevím kdo by nám  to přeložil…

Těšíme se na setkání a lidi pokud máte chuť doražte je tam prima program .-)Den dětí na jízdárně v Liberci 1.6.2014

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 1.6.2014; 10.00 - 14.00
Den dětí na jízdárně v Liberci 1.6.2014
Již tuto neděli 1.6.2014 se budeme prezentovat v Liberci na jízdárně pod Obi
na dnu dětí. Už se moc těšíme. Budeme tam mít opět stánek s předměty k zakoupení
a jako novinku máme pohledy s pejskama z našeho útulku. Chybět také nebudou klíčenky,těžítka, puzzle, samolepky, trička s logem útulku a mnoho dalších věcí. Přípravy jsou již v plném proudu a už se moc těšíme že nás přijdete navštívit a třeba i
zakoupením nějakého předmětu pomůžete naplnit bříška našim psím svěřencům. Tak naviděnou bna jízdárně.Caya fenka RTW se částečné amputaci zřejmě nevyhne :-(

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Je mě to moc líto, děláme maximum, ale rána je moc velká..

Připomenutí příběhu zde:

Caya si ohryzala nemocnou nohu do masa, majitelka nemá na veterinu

Caya si ohryzala nemocnou nohu do masa, majitelka nemá na veterinu.Caya si ohryzala nemocnou nohu do masa, majitelka nemá na veterinu. Autor: Deník/Romana Prošková

7.5.2014 17:20, aktualizováno 9.5.2014 10:49

Krásný Les (Frýdlantsko) /VIDEO/ – Velice smutný případ nyní řeší pracovníci útulku Azyl Pes Krásný Les na Frýdlantsku. V úterý odebrali devítiletou fenku rotvajlera Cayu majitelce v Jiřetíně pod Bukovou.

 Cayu odebrali majitelce, která zanedbala veterinární péči. Nemá na ni peníze. Rotvajlerka skončila v útulku a hrozí jí amputace tlapky.

„Caya si nejspíš něco vrazila do tlapky, ale majitelka s ní nejela na veterinu a tak si fenka předmět sama vykousala. Zašlo to tak daleko, že si uhryzala dva prsty. Nasadili jsme antibiotika, léky na bolest, ránu pravidelně čistíme a snad nedojde na amputaci,” řekla majitelka útulku Kateřina Vojáčková.

Fenka sedí nebo leží v kotci na jednom místě a nekomunikuje. Majitelčina dcera Adélka nad ní pláče. „Vůbec nevíme, jakou má povahu, zatím. Noha jí určitě strašně bojí a tak je apatická,” uvedla pracovnice útulku Marie Lupínková.

Případ týrání nyní řeší úřady. „Chovatelka dlouhodobě nezajistila potřebnou péči o poraněnou končetinu. Fena si pak vykousala poraněný prst a způsobila si tak ránu o velikosti 6 x 8 centimetrů. Zvíře teď skáče jen po třech nohách, má velké bolesti. Situace se táhne už od podzimu 2013, proto Caya byla nakonec majitelce odebrána,” tvrdí Bohumil Skrbek ze správního odboru na městském úřadě v Tanvaldu.

V následujících týdnech se rozhodne o tom, zda se Caya vrátí zpět do Jiřetína, nebo jestli půjde k adopci. Deník její příběh nadále sleduje.

V následujících týdnech se rozhodne o tom, zda se Caya vrátí zpět do Jiřetína, nebo jestli půjde k adopci. Deník její příběh nadále sleduje.

Caya si ohryzala nemocnou nohu do masa, majitelka nemá na veterinu.

http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/caya-si-ohryzala-nemocnou-nohu-do-masa-majitelka-nema-na-veterinu-20140507.htmlZaslouží si Teddy vaši pomoc? Pomozte zde alespoň klikem!

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Zaslouží si Teddy vaši pomoc? Pomozte zde alespoň klikem!
Vím, že málo kdo může pomoci finančně, pomozte klikem. Nestojí Vás to nic tedy jen čas i když s časem bojuji stále :-) . Budeme rádi za vaší podporu.
Poloslepému Teddymu zde  http://daruj.dobravec.cz/pomaham-klikem-eukanuba-adult-medium-breed-s-bohatym-obsahem-kureciho-masa můžeme přispět klikem zdarma na krmivo. Zde je jeho příběh: Bylo září 2013 a byl chladný den když někdo vyhodil tohoto poloslepého pejska. Plno z vás se určitě dokáže představit jak se cítil když kolem něho jezdili auta, která viděl pouze v dálce a když se přiblížili tak už ne. Znamenalo to pro …něj jistou smrt.
Ale má nad sebou dobrého anděla strážného, který nad ním drží ochrannou ruku a tudíž se pejskovi nic nestalo a dostal k nám do útulku. V útulku jsme mu dali jméno Teddy. Už zpočátku nám bylo jasné, že pejsek s takto obrovským handicapem najde težko novou a milující rodinu. Náš pan veterinář nám doporučil vyšetření v Praze na oční klinice u pana MVDr. Beránka.

Ten zjistil že Teddy má vadu očí vrozenou a tudíž se nedá léčit. Teddy má vadu sítnice – progresivní retinální atrofie. Vidí pouze na střední vzdálenost a za šera a v době snížené viditelnosti se hůře orientuje, naráží do překážek, zornice psa je široce rozevřená i při přímém dopadu světla do oka psa (výrazné při fotografování – psovi „svítí oči“), zhoršuje se i periferní vidění psa. Poslední fází je zakalení čočky, což ještě více znemožní transparenci světelných paprsků sítnicí a onemocnění končí ztrátou zraku. Než se Teddy dostane do fáze úplného oslepnutí uplnyne prý ještě pár let.

Teddy by potřeboval do rodiny kde by měl zahradu, na které by se mohl proběhnout ale bohužel nesmí nikam kde jsou schody díky své nemoci je nevidí a spadl by. Jinak je to hrozně moc hodný pes a hlavně mazel, který je vděčný za každé pohlazení, kterého se mu dostane. V našem útulku už našlo nový domov hodně pejsků ať starších či nemocných jako byl například pejsek jménem Čaki – někteří jste jeho příběh určitě sledovali tak víte a pro ty co nevědí byl to pejsek po mozkové příhodě, kterého pán nechal uvázaného u domu a odstěhoval se. I přesto že denně potřeboval léky našel nový domov a milující rodinu.

Doufejme, že Teddy bude mít také to štěstí a té své nové rodiny, která by ho měla ráda se brzy dočká! Je v útulku již osmý měsíc a už by si opravdu zasloužil teplo domova.

 

 Prezentace na odemykání Kristýny

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 8.5.2014; 13.00 - 17.00
Prezentace na odemykání Kristýny

Už se moc těšíme na den volna, který strávíme v Hrádku při slavnostním odemykání Kristýny. :-) Máme možnost tam prezentovat naše pejsky z útulku a co vše děláme. Někteří občané města už nás znají při rozsvícení vánočního stromu, kde nás a pejsky také podporují. S městem Hrádek máme velice dobou spolupráci a já si jí moc vážím.

Starosta města pan Horinka píše:    Hrádek nad Nisou žije..další v letošním roce novou akcí, na kterou vás společně s Bránou trojzemí a představenstvem Kristýna a.s. zveme, je odemykání naší hrádecké Kristýně..přijďte s námi zahájit letošní letní sezónu, pobavit a setkat se s vašimi přáteli..

 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. LETOS JIŽ PO ČTVRTÉ.

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 17.5.2014; 14.00 - 18.00
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. LETOS JIŽ PO ČTVRTÉ.

Den otevřených dveří našeho útulku letos již po čtvrté A kdy 17.května od 14.00 hod Soutěže pro děti a malé odměny, projížďka na koni, králíčci , možná i kozičky… Na zahradě posezení s menším občerstvením i gulášek bude . Pro děti bude mega trampolína skluzavky, houpačky, odrážedla , skákací hrad pro nejmenší …. Až bude letáček na kterém pracuji dodám VSTUPNÉ ZDARMA -když přinesete nějakou baštu pro pejsky nebo příspěvek budeme rádi.

nebo můžete zakoupit dobroty přímo v útulku, kde bude mít stánek Zvěrokruh z OC Nisa Liberec :-)Den dětí v Hrádku nad Nisou

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 31.5.2014; 0.00;

Po dohodě s panem ředitelem Štrumplem a starostou města panem Horinkou se rádi přijedeme podívat i s pejskama na oslavu Dne dětí v Hrádku nad Nisou. Co si bereme na prezentaci? Samozřejmě flipchárty s fotografiemi pejsků co budou aktuálně v útulku-ne všechny ty se nám na nástěnky nevejdou :-) . Co se v útulku děje a nebo bude dít. Nějaké ty zajímavé příběhy ze psího života. Děti si můžou pejsky na místě vyčesat a dozvědět se o tom jak se dostanou k nám do útulku a proč jsou vlastně útulky. Vybarvit si omalovánku a zaskákat si na skákacím hradě pro nejmenší a možná něco dalšího…

Budou i nové drobné předměty k zakoupení jakou jsou nálepky s ťapkama, klíčenky, malé těžítka, pexeso s fotografiemi pejsků z našeho útulku, magnetky atd..

Až bude aktuální letáček dodám :-)Kasárna Liberec – prezentace na Dni otevřených dveří

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 30.5.2014; 8.30 - 12.00
Kasárna Liberec – prezentace na Dni otevřených dveří

Každý rok se ráda vracím do Libereckých kasáren na jejich Den otevřených dveří. Nejen, že si zavzpomínám na svou práci a potkám své kolegy.  Zkrátka a dobře si spojím příjemné s užitečným.  Co vás na dni otevřených dveří v kasárnách čeká? Ukázka vojenské techniky, zbraní , soutěže pro děti, prohlídka areálu a nebudou chybět ani zvířátka  jako např. ovečky, kozy a pejskové. A spoustu dalšího…. My tam budeme mít jednoho nebo dva pejsky, prezentaci ostatních pejsků na fotografiích a celkově se dozvíte jak takový útulek funguje. Nebudou chybět ani předměty k zakoupení jako je pexeso, nálepky, těžítka atd.. Tím přispějete na chlupáče, které jsou bez domova a v útulku čekají na svou šanci. Je to fajn den tešíme se na Vás :-)Prezentace ve Vesci na akci Den s rodinou

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 18.5.2014; 14.00 - 18.00
Prezentace ve Vesci na akci Den s rodinou

Akce se připravuje, ale  kdo byl v loni ví, že je to super akce. Těšíme se :-)Prezentace na Den Země – Eko cetrum Oldřichov v Hájích

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 26.4.2014; 9.30 - 15.30

Těším se na spolupráci a jen si přát dobré počasí. A co Vás čeká ? Z naší strany samozřejmě pejsci,kteří jsou u nás v útulku. Kdo bude chtít tak si může pejska vyčesat a dát mu nějaký ten pamlsek :-)   Děti si budou moci vybarvit nějakou tu omalovánku a dozvědět se více z naší fotografické prezentace jak funguje útulek, jací jsou momentálně pejsci v útulku….

A co vás čeká dál?

Tradiční oslava Dne Země bude zaměřená na soužití lidí s hospodářskými zvířaty. Pro návštěvníky akce bude připraven zábavný i poučný program. Seznámíte se s podmínkami, které zvířatům v jejich zajetí vytváříme. Zaměříme se především na krávy, ovce, slepice, prasata,
ale nezapomeneme ani na naše domácí mazlíčky. Prostřednictvím připravených aktivit si uvědomíte, co hospodářská zvířata pro člověka znamenají a proč je chováme. Společně přijdeme na to, jak se jednotlivé chovy od sebe liší. Den nám zpestří stánky, ve kterých budeme prodávat výrobky od drobných zemědělců. Nebude chybět tradiční svezení na huculských koních a posezení u ohně.

Více o centru se dozvíte zde : http://www.strevlik.cz/kalendar-akci/id:20822/Den-ZemePROSÍME O POMOC

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

PROSÍME O POMOC

Konec sbírky je už za pár dní! Najde se ještě nějaký dárce, sponzor? Na transparentním účtu je 20.OOO tis. Za to se autíčko nekoupí. Útulek bude muset vzít půjčku na auto, ale čím bude menší tím lépe. Autíčko, aby splnilo náš účel musí být 3místné v předu a vzadu už jen úložný prostor. V bazarech je autíčko cca 3-4 roky staré za cca 170 tis. Např.Citroen Jumpy atd. POMŮŽETE?

Info o tom co se muselo udělat: Muselo být založené sdružení Azyl Pes Krásný Les o.s., aby mohla vzniknout veřejná sbírka. A tak se stalo. Naše současné vozidlo už dosloužilo a útulek nemůže fungovat bez auta. Od 16.12.2013 do 31.3.2014 máme povolenou veřejnou sbírku na nákup vozidla bazarového či nového formou kasiček a transparentního účtu u Ge Money bank č.ú 213467763/0600. https://www.gemoney.cz/…/inst…/transparentni-ucty/003…. Pomozte nám společně nastřádat na autíčko a tím pomoci pejskům, zraněným, toulavým a týraným. Uvítáme možnost někam umístit zapečetěné kasičky, sbírka je povolená na území ČR. DěkujemeDlažba v útulku

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Dlažba v útulku
Dnes už k nám byla dovezena zámková dlažba ze stavebnin Žilka z Frýdlantu. Na podzim jsem vše (snad dobře, to se uvidí na jaře :-) ) naplánovala, namalovala, přeměřovala a počítala. Vyšlo neuvěřitelných 185m2 dlažby/8 cm - my odborníci říkáme osmičky :-) a cca 85m2 6cm a  cca 190m obrubníku. Něco se ze dvora muselo odstranit, aby se celkem 34 palet někam narovnalo. Co někam? Ne, hezky pěkně po ruce, tak až na jaře začneme, abych si nožičky neušoupala.
 Vím co to je za práci. Před několika lety jsem s mužem také dělala dlažbu. To bylo jen 160 m2 a ze začátku u míchačky, byl potřeba beton na obrubníky. Rozhodit  štěrk a poté prach, mezi tím žábou udusávat. a potom už samotná dlažba. Je pravda, že mě to bavilo, o tom jak jsem večery vypadala se tu rozepisovat ani raději nebudu. To chápete, ne? Přeci jsem jen ženská. Ptáte se jak to dopadlo? Dobře, dlažba drží a plní svůj účel.
A teď zpět k dnešku a útulku…. Jelikož auto, které mělo původně navést dlažbu na 2x nedorazilo z důvodu poruchy, přijel pán s tatrou (vejtřaskou). Po 4 paletách trpělivě navážel a navážel od 9 rána do téměř 18 hod. Po chvilce oťukávání jsem se ujala role závozníka Otíka ze známého filmu Vesničko má středisková. Nebojte útulek stojí, palety jsou tam kde mají. Ono ve dvou to šlo přeci jen lépe. Popruhy pod paletu, šofér mezi tím nastavil ruku jak potřeboval, popruhy už měl nachystané a páčkama jak jsem si tomu v duchu říkala ovládal ruku. Směrovala jsem paletu tam kam bylo třeba a řeknu vám někdy to byl záhul. Když se paleta posadila vyhákla jsem popruhy s toho velikánského háku a z pod palety a pak šup, šup pod další paletu…I pan řidič ocenil, že to jde rychleji. On mezi tím vyskočil na vejdu a vše nachystal tam.. Kolikrát tam vlastně skákal ani nevím! Vlastně  minimálně 34x to bylo palet, pak po každé ve stavebninách a tu a tam se to trochu zváhlo tak znova.. Můj odhad cca 50x. Ono dovést 34 palet po 4 je opravdu na celý den. A to jsem si ještě říkala kam šestku a osmičku… Nu neměl to asi lehké, ale pochopil, že vím kde a jak co bude a tak ochotně popojížděl. Však od podzimku si to plánuji , ne.:-). Abych nezapomněla, ještě  byl pán tak hodný a dvě boud, které se nám nepodařilo dát kam potřebujeme také pomohl. A to není vše, ještě odřezával dvě větve, aby se palety mohly dát tam kam jsem potřebovala…Hold na vše jsem si nevzpomněla…:-( No v každém případě jsem ráda, že už jí mám v útulku. A co nás čeká na jaře? … míchačka, štěrk, prach žába a odtokové žlaby a už dlažba. Kolik že nás na to bude? No opět můj manžel a  já, plus se hlásí jeden dobrovolník.
Kdyby snad někdo věděl o nějaké firmě, která by chtěla udělat dobrý skutek… řekněte prosím. Né, že bych se práce snad  vyhýbala, ale budou prezentace, den otevřených dveří v útulku atd..
Na jednu stranu se moc těším, bude to už zase přiblížení k mému snu jak chci, aby útulek vypadal…
Tak a je 22.45 a za těch necelých 5 hod. co jsem doma jsem stihla jako žena a ne jako závozník Otík, hodit prádlo do pračky, zatopit, udělat večeři a s 7 letou dcerkou Adélkou udělat úkol a procvičit částečně učení na zítra.. Pak přišel manžel z práce a v těch 30 minutách co čekal na jídlo,(nečekal neměl čas) přinesl dřevo a doučil se s Adélkou. Tak a já jsem dohrála fotky z dneška, že ta holka ale umí maminu fotit :-) A už jdu také do koupelny a pak hajaja…Poděkování Liberecké porodnici

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Chtěla bych ještě také poděkovat pracovníkům z Liberecké porodnice,
kteří uspořádali sbírku na náš útulek a našim chlupatým svěřencům přijeli
pod stromeček nadělit plno dobrot a krmení. Tímto bych všem, kteří se sbírky
zúčastnili chtěla i za pejsky moc a moc poděkovat. Moc si vážíme každé pomoci
a hlavně lidí, kterým nejsou tyto opuštění chlupáči lhostejní a snaží se jim pomoci
tím že jim naplní alespoň bříška.

Lidé, kteří přispěli:

Za Libereckou porodnici:

Dáša Rémanová, Jitka Sazamová, Jarmila Rožňová, Jana Hůlková, Lenka Novotná, Jana Hrubá, Eva Čepelíková, Eva Tomášková

Za AČR Liberec:

Bohumil Kocek, Marcel Zúber, Vít Minkovič

A jednotlivci:

Jitka a Zdenek Tomáškovi

 

Ještě jednou mockrát děkujeme!!! :)Poděkování za Grant

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Velké díky paní Martě Kubišové a její dceři, kteří navrhly náš útulek na grant od Nadace ČEZ. Zdá se to neuvěřitelné, ale mohla jsem žádat o 100 tis. nemohla jsem tomu uvěřit :-) . Po vyplnění formulářů atd.. jsem narazila na problém, že nejsem sdružení, nebo nějaká organizace. Poprosila jsem tedy slečnu Zverkovou z O.S. ŠANCE ZVÍŘATŮM https://www.facebook.com/O.S.Sancezviratum o pomoc. A povedlo se! Tedy ještě je dlouhá cesta k čerpání financí, ale když se podaří vše tak jak si představuji, bude to paráda.

Slečna Zverková píše:

Úspěšně jsme zažádali o grant od Nadace ČEZ pro útulek AZYL PES KRÁSNÝ LES. Za grant v hodnotě 100 tis. korun budou v útulku vystavěny nové kotce a ty stávající opraveny. Azyl Pes je spřátelený útulek, kterému fandíme. Přes množství psů je zde poskytována péče blížící se individuální, pejsci jsou venčeni a socializováni dobrovolníky. O grant může zažádat pouze právnická osoba, útulek je soukromý, tudíž provozovatelka Katka Vojáčková o něj sama požádat nemohla. Jsme rádi, že jsme pomohli! Děkujeme Nadaci ČEZ!

Velice si vážím takové veliké pomoci.Dražba obrazu

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 8.11.2013; 0.00 - 22.00
Dražba obrazu
 1. měla jsem krásný telefonát. Paní na druhém konci začala hovořit o tom, že maluje obrazy a ráda by pomohla útulku. Rozhodla se tedy na své vernisáži v Praze dražit jeen z obrazů a penízky půjdou k nám do útulku. Do slova říkala, nevím zda se to povede, jestli se vydraží za pár stovek nebo možná víc… Já na to báječný nápad zkusíme to. No a jedeme v pátek do prahy s malou prezentací útulku na flipchartu. moc se těším na takou společenskou událost.
  a kdyby se to nepovedlo, alespoň se o nás zase pár lidiček dozví a kdo ví…..
  Zkopírováno s FB:
  V pátek 8.11.2013 jsem si nadělila vernisáž k mé výstavě obrazů v malé vinárně v Praze. Na této vernisáži se bude dražit jeden z obrazů ve prospěch tohoto útulku, třeba se stane zázrak a někdo si obrázek koupí . Na obrázky se můžete podívat na mém profilu. Držte pěsti ať má útulek štěstí. Alena15.MISTROVSTVÍ PSOVODŮ SLUŽEBNÍCH PSŮ CELNÍ SPRÁVY

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 14.10.2013 9.00 - 17.10.2013 14.00
15.MISTROVSTVÍ PSOVODŮ SLUŽEBNÍCH PSŮ CELNÍ SPRÁVY

Moc se na ty dny těším.  Celý název zní 15.MISTROVSTVÍ PSOVODŮ SLUŽEBNÍCH PSŮ CELNÍ SPRÁVY ČESKÉ REPUBLIKY VE VYHLEDÁVÁNÍ DROG S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

a

6.MISTROVSTVÍ PSOVODŮ SLUŽEBNÍCH PSŮ CELNÍ SPRÁVY ČESKÉ REPUBLIKY VE VYHLEDÁVÁNÍ TABÁKU S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

V rámci vzájemné spolupráce, mám možnost prezentovat útulek i na této akci. Mohu říci, že jsem to nečekala a byla jsem velice mile překvapená, když mě vedoucí kynologického střediska pan Dušánek při obchodní snídani na celou akci pozval. Následovala další schůzka, kde jsme vše dořešili. Musím říci, že za ty dvě hodinky co jsem byla na středisku shánělo pana Dušánka hodně lidí. Není to jen příprava prostoru, ale všeho. Od ubytování, stravování cizinců a výplně jejich volna-odreagování se. Přes shánění sponzorů, zajištění společenského večera atd. To vše musí středisko Heřmanice zajistit. Smekám před všemi, co se na tom podílejí a jsem moc ráda, že zrovna náš Frýdlantský výběžek má takové středisko, jako jsou Heřmanice!!

 

Co se týká útulku, teď už jen zbývá vše na prezentaci připravit jakou jsou fotografie pejsků z popisky, co se děje v útulku atd. Máme spoustu nových pejsků tak ať na nástěnce nescházejí :-)

Přeji pánům psovodům a jejich psům ze střediska Heřmanice krásné místa a pěkné počasí na celý následující týden.Prezentace OHK Liberec a útulku na veletrhu práce Educa

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 17.10.2013; 9.00 - 18.00 18.10.2013; 9.00 - 18.00 19.10.2013; 9.00 - 16.00
Prezentace OHK Liberec a útulku na veletrhu práce Educa

Jsem velice ráda, že opět můžu prezentovat v rámci OHK Liberec na veletrhu práce útulek. Stejně jako v loni tam budeme po celé tři dny. OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA LIBEREC (OHK) má krásné motto-podpora a služby podnikatelům. Není to jen motto, ale vím, že opravdu pomáhá. Mají různé projekty, spolupráce se zahraničím atd. Vše se můžete dozvědět právě na Educe. Z útulku tam nebudou chybět fotografie pejsků s popisky, co se děje v útulku, jak se natáčel pořad Chcete mě atd. A klíčenky, trička atd.. budu mít s sebou také.Poděkování

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Poděkování

Děkujeme společnosti HYPERMEDIA, která věnovala našemu útulku 150 kg kvalitního krmiva Artemis.  Krmivo jak pro dospělé tak pro štěňátka :-) . Jsem moc ráda, že jsou na světě ještě společnosti, které udělají dobrý skutek. A když jsme u těch dobrých skutků, musím poděkovat i autoservisu AUTO VOJÁČEK , který zajistil zdarma dopravu :-) . To je paráda, když se dobří lidé sejdou.Prezentace útulku na akci Sen zvířat v Praze

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 21.9.2013; 8.00 - 16.00

Stejně jako každý rok se zúčastníme s pejskama této akce. Před dvěma lety se nám podařilo ze tří pejsků umístit dva a v loni tři krásná štěňátka. Uvidíte spoustu pejsků, kočiček a vždy pěkný doprovodný program. Celý den je v duchu přátelském a skvělá atmosféra. Prostor dostatečně velký, ale zároveň přehledný. Akci pořádá časopis Planeta zvířat- více www.senzvirat.cz . Celá akce bude probíhat v prostorách Hoffmanova dvora kde sídlí radakce časopisu. www.hoffmanuvdvur.cz.

Bereme na akci s sebou ovčáka Čakiho, který je po mozkové příhodě. Třeba právě tam najde štěstí a půjde už do svého domova. Učíme ho chodit na vodítku a dělá opravdu velké pokroky. Opravdu bych mu přála domov s velkým D.

Když si vzpomenu na začátek našich prezentací, kde jsme měli jen pár fotek a kempinkový stoleček a všichni kolem nás stánky, propagační materiál, drobné předměty atd…Mám radost, že díky každé korunce, kdo přinese nebo pošle se útulek víc a víc prezentuje a tím pádem pejskové mají dříve domov. I díky sdílení našich stránek na FB, je víc a víc lidí co o pejscích mluví… Děkujeme všem co pomáhají jak s propagací, krmením nebo nějakou tou korunkou.Prezentace na oslavě Světového dne zvířat v Praze

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 5.10.2013;Prezentace útulku ve Frýdlantě

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 28.9.2013; 8.00 - 16.00
Prezentace útulku ve Frýdlantě

Máme možnost se poprvé prezentovat na okresní výstavě králíků a drůbeže, kterou pořádá Základní organizace Českého svazu chovatelů. Zároveň se pořádá místní výstava holubů a exotického ptactva. Bude toho k vidění opravdu hodně a určitě se máte na co těšit. Vezmeme i jednoho , možná dva hafany z útulku, kteří budou u našeho stánku. Děti si je budou moci pohladit i vyčesat. Kdo chce může k našemu stánku donést třeba nějaký ten pamlsek, krmivo atd.. Tím podpoříte naše pejsky v útulku:-) Ten den jsou dvě prezentace a proto v našem stánku ve Frýdlantě budou dvě naše šikovné dobrovolnice. :-) . Já s manželem budu prezentovat útulek v Pěnčíně. Těšíme se na Vás

 Kotec na kočičky

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Kotec na kočičky

 

 1. Hurá, hurá, hurá, dnes už máme náš 1kotec na kočky! je to vlastně kotec v kotci . kotec pro psa a v něm kotec pro kočky .-)  Hned jsem ho obsadila koťátkama. Pokud by měl někdo škrabadla a boudičky atd. prosím věnujte nám je pro kočičky bez domova. Jen jsem zjisila, že budu muset mít stejně dva kotce . Tak pokud by někdo věděl o nějakém kotečku dejte prosím info. DěkujííPrezentace útulku na Pěnčíně

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 28.9.2013; 9.00 - 13.00
Prezentace útulku na Pěnčíně

Rok se z rokem sešel a opět nás čeká prezentace útulku v Pěnčíně-Bratříkov- Výletní areál Pěnčín www.vapen.cz. Je to prodejní výstava ovcí a koz spojená s prohlídkou areálu, kde najdete ostatní zvířátka. Korálkové dílny, kde si děti můžou cokoliv vyrobit, projedou se vláčkem atd…Vždy je pestrý program doprovázen kapelou , prodejem domácích sýrů, a klobásek.

Po každé tam bereme dva pejsky s útulku, které děti můžou vyčesat a dát jim nějaký ten mlsek. Samozřejmě i nějaké ty věci k prodeji, letos přibude 1 útulkové pexeso, hrníčky s logem útulku, magnetky s fotografiema pejsků z našeho útulku a trička od velikosti 140 po 2XL.  Stačí si jen udělat čas a strávit krásné dopoledne.

 Netradiční módní přehlídka v OC Nisa Liberec

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 26.5.2013; 14.00 - 18.00
Netradiční módní přehlídka v OC Nisa Liberec

Stejně jako vloni prodejna Zvěrokruh v OC Nisa Liberec pořádá  krásnou netradiční přehlídku,  jak jinak než se psy , králíčky atd . Z útulku se opět předvedou dva chlupáči – možná Chlupík a Deny- a má dcerka :-) ). Uvidíme… no a já budu opět prezentovat útulek již tradičně s Flipcharty s fotkami pejsků, aktualitami, drobnostmi k zakoupení, čímž přispějete na útulek -(uděláte dobrý skutek a něco si odnesete).  A vlastně tam už budu mít i trika a možná ještě něco,  ale to uvidíme, jestli se vše stihne.Nebudu něco slibovat, co nemohu sama ovlivnit. Přijďte si odpočinout a zažít netradiční odpoledne. Letáček bude za týden, dodám . Fotka z minulé přehlídky.Zdravé mlsky

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Zdravé mlsky
 1. Zdravé Pamslky v pořádku dorazily do Útulku Mělník, do Nadačního fondu Pes v Nouzi a také do Frýdlantu do útulku Azyl pes. Za všechny objednávky, které od Vás, našich zákazníky, obsahovaly 2 jakákoliv balení v březnu 2013, se nyní radují opuštění pejskové, brzy dodáme fotografie, sledujte dál naše webové stránky www.zdravepamlsky cz nebo náš facebookový profil. Děkujeme, že pomáháte společně s námi! Tým ZdravePamlsky.cz
  Opravdu došla krabice pamlsků a kromě Arnolda si pochutnal každý pejsek. Arnold si asi řekl, že zdravě jíst prostě nebude a čekal na něco jiného :-)
  Všem děkujeme!


Prezentace útulku na akci Den s rodinou.

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 12.5.2013; 14.00 - 18.00
Prezentace útulku na akci Den s rodinou.

Sportovní areál Vesec Liberec dne 12.5.2013 od 14.00 do 18.00. Připravujeme se na akci, jen to počasí aby vyšlo. Vezmeme s sebou dva pejsky z útulku, nebudou chybět nástěnky s fotkama pejsků, kteří hledají domov.  Poprvé beru na prodej trička útulku od dětských velikostí po dospělé. Klíčenky, těžítka oblíbené plechovky na tužky a další… Těšíme se na Vás.Na 1.dobročinný ples přišlo 148 lidí

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Na 1.dobročinný ples přišlo 148 lidí

Takovou účast jsem nečekala a byla jsem velice překvapená. Ještě na místě se prodalo 27 lístků. U vstupu byly krásné hostesky, které stříhaly lístky. O půlnoci se pak losovalo 5 hlavních a hodnotných cen v celkové hodnotě 14 ooo korun. To díky štědrým sponzorům, za což jim patří velké díky.

Říkala jsem si, že na plese psího útulku by neměli chybět psi. Proto jsem oslovila Celní správu – středisko Heřmanice a SDH Hejnice-psovodi a měla jsem obrovskou radost,  že byli ochotní udělat ukázky.

Poděkování patří všem vystupujícím, kteří měli ukázky krásně připravené a od hostů sklidili veliký potlesk, a to Celní správě středisko Heřmanice s ukázkami výcviků psů a SDH Hejnice – psovodi také s pejsky a nechybělo ani předtančení. Celkově se program povedl.

Bez koho by se ples nemohl uskutečnit? Bez  14 dobrovolníků, kteří svůj volný čas strávili na plese a obsluhovali hosty. Od šatny počínaje až k servírkám. Hosty  upoutaly stejná trička s logem útulku, které měli dobrovolníci na sobě. Chtěla jsem, aby bylo vše sladěné do našeho loga útulku a povedlo se.

Celý večer hrála skupina ABC Bend Liberec od klasického Valčíku, Polky přes Shakiru až po  Rammsteiny.  Prostě každý si přišel na své.

Ples přišel podpořit i starosta města Hrádek nad Nisou, pan Josef Horinka a starosta obce Habartice, pan František Krišpín. Už v sobotu jsem měla kladné ohlasy na celou akci .

Všem co nám pomáhali s přípravami a podíleli se na plese DĚKUJEME

FOTKY BUDU DOPLŇOVAT POSTUPNĚ!!Trička s logem útulku už v prodeji!

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Novinky

Trička s logem útulku už v prodeji!

Dlouho jsem se těšila na dnešní den, kdy pojedu pro trika. Fakt jak malá holka. Je to zase kousíček něčeho co se podařilo. Velikánskou bednu plnou krásných triček mám doma a kochám se…

Trika jsou ve velikostech 140, 152, 158/S,  M, L, XL a XXL. Na fotce má šestiletá dcerka Adélka ve velikosti 140.

Trička se budou prodávat  na dobročinném plese našeho útulku. Dále pak v útulku, u mě- přes mě a  není problém se domluvit a dovést do Frýdlantu a Lb , když mám cestu :-)

Zisk z triček půjde výhradně na útulek. Cena trika je 219 Kč. Je jedno, zda velké či malé, vše za jednotnou cenu.1 PLES PSÍHO ÚTULKU

Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 15.3.2013; 19.30;
1 PLES PSÍHO ÚTULKU

Partnerem plesu je OHK Liberec. Uvidíte krátkou ukázku záchranářského psa SDH Hejnice a ukázku výcviku služebních psů Celní správy ČR – středisko Heřmanice. Možná i něco dalšího , je to v jednáních. Bohatá tombola Vás jistě potěší. K tanci i poslechu bude hrát ABC Band Liberec – hrají opravdu krásně. Na letáčkách se pracuje až budou doplním. Cena vstupenky je 85 Kč. Prodejní místa upřesním.

Ples se koná 15.3. 2013 v restauraci Beseda ve Frýdlantě od 19.30.hod.

Těšíme se na Vás.

 

 .