Blesk už je dlouho v útulku, změníme to?


Blesk už je dlouho v útulku, změníme to?
 • Pohlaví: pes
 • Věk: 6let
 • Rasa: kříženec labradora
 • V útulku od 2011

Velice temperamentní pes, dobrý skokan v dobré kondici.Přátelská povaha, společenský. Má rád hodně  pohybu. Dětem neublíží. Piškoty, tyčky a jiné dobroty zbožňuje. Vhodný na zahradu.

Horní popisek jsem psala před skoro 4 lety:-(. Temperamentní sice je, ale už ne velice. Dobrý skokan v 10letech? To už je také skoro minulost. S pohybem je to jinak ten má stále moc a moc rád. A když ho vezme nikdo na vycházku tak to je vůbec super. Útulek má už jako svůj domov. Když přijde nový pes tak si zaštěká asi něco jako ,,HELE JÁ JSEM TU NEJDÉLE TAK BRZDI JO, MLADEJ”.  Blesk už byl 4x v pořadu Chcete mě? Už zná paní Kubišovou a pana Srstku. V týdeníku TIPSERVIS už byl také mnohokrát s krásnou barevnou fotografií. Tím to také moc děkujeme redakci za zveřejňování fotografií našich svěřenců. Na prezentacích, kterých je stále víc a víc ( letos to bude 42x) je na fotografiích také a přesto se na něj štěstí zatím neusmálo :-( .  Co se týká jeho zdravotního stavu je stále dobrý. Žádné léky nebere, srst má dobrou a snadno udržovatelnou. Co se týká jídla, baští vše s tím opravdu problém nemá:-). Tak proč už není nikde u domečku na zahradě? Stačí mu dát lásku, zateplenou boudu sem tam nějakou vycházku a mňamku.

Jára a Láďa Kopalovi posíl jí měsíčně na Bleska 150Kč měsíčně. Děkujeme

Klára a Lukáš Kochovi také pomáhají a přispívají na Bleska měsíčně. Děkujeme

Iva a Jiřina z Prahy také přispívají na Bleska. Moc děkujeme.


Fotogalerie


Nevybrali jste si pejska? Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme informovat o nových pejscích v útulku.


Máte otázky? Ptejte se...

  • Dahiru

   |

   Ja trochę nie rozuadmiem fetyszu „jaki teleadfon”, specyadfikacja GSM wyanzca gf3rną granica jakości reproaddukcji dźwięku w połączeadniu teleadfonadicznym, jest to kodek (algoadrytm kodowaadnia prf3bek w struadmień danych) i pasmo przyaddzielane na ten struadmień danych. Kodeki GSM są dobrane tak, żeby się dało zrozuadmieć mowę, intonację i odrf3żnić rozmf3wcę, ale jest to wąski wycinek pełnego spekadtrum. I wszysadtkie teleadfony realadizują tę funkcjonadaladność na podobadnym poziomie.Jakość połączenia może być tylko obniżona przez zakłf3ceadnia w transadmisji GSM, dodatkowy osprzęt (np słuchawka Blueadtooth na granicy zasięgu)., i to tyle w zasadzie jeśli chodzi o sprzęt.Drugą rzeczą jest tło dźwiękowe i są warunki w ktf3rych nawet słysząca osoba nie jest w stanie rozadmawadiać przez teleadfon bo nie słyszy rozmf3wcy odpowiedadnio wyraźnie — np jeśli ten znaadjadduje się w bardzo hałaśliadwym otoczeadniu. Teleadfony stoadsują rf3żne sztuki w celu dyskrymiadnacji (rozrf3żnienia) ktf3ry dźwięk jest głosem użytkownadika, a ktf3ry tłem, ale dziadała to ogf3ladnie źle, a fataladnie źle jeśli użyadwana jest słuchawka nauszna. Słuchawki BT mają olbrzymią tenaddencję do zbieraadnia dookoladnego hałasu i np o ile z osobę w hałasie da się czaadsem zrozuadmieć jak mf3wi bezpośredadnio do aparatu, to nie ma szans jeśli ma nauszną słuchawkę bez mikroadfonu na pałąku.

   Odpovědět

  • Martin Gross

   |

   Při venčení je Blesk hodný a poslušný. Ochotně nesl batůžek s malou zátěží, díky tomu nás netáhl jako blesk :-) a procházku jsme si více užili. Nechal se vykartáčovat i když nás viděl poprvé. Na povel si sedl a dal nám pac. Škoda že takové zlatíčko zatím nemá vlastní domov.

   Odpovědět

  • Vivek

   |

   Taky si nede1ve1m předsevzeted, ale ne proto, že bych je nedodržela, ale spedše proto, že si mysledm, že všechy ty věci jako zdravě jedst, nekouřit, nepedt, dodržuji během cele9ho roku :)

   Odpovědět

 • Telefon:
  606 345 536

  E-mail:
  info@azylpes.cz (zobrazit kontaktní formulář)

  Adresa:
  Krásný Les 3, 464 01 Frýdlant

  Otevírací doba pro veřejnost:

  Pondělí 8:00 – 11:00
  Úterý 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Středa 8:00 – 11:00
  Čtvrtek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Pátek 8:00 – 11:00 | 15:00 – 17:00
  Sobota 8:00 – 11:00
  Neděle 8:00 – 11:00