18.12. a 19.12 v OC Nisa Liberec POMOZTE NAPLNIT BŘÍŠKA PEJSKŮ A KOČIČEK


Napsal(a) Katka, . Rubrika: Akce, Novinky

Datum konání: 18.12.2015; 19.12.2015;
18.12. a 19.12 v OC Nisa Liberec POMOZTE NAPLNIT BŘÍŠKA PEJSKŮ A KOČIČEK

I zítra 18.12 a v sobotu 19.12 můžete nakoupit v OC Nisa Liberec v hypermarketu Albert krmivo a potřeby pro pejsky a kočičky. Tyto dárky pro naše čtyřnohé svěřence můžete zanechat u našeho stánku Azyl Pes – najdete nás u vchodu přímo do prodejny. Prodáváme různé předměty nejen se psí a kočičí tématikou.Máme nová trička, magnetky a bižu!!!!  Zakoupením kteréhokoliv předmětu u stánku Azyl Pes můžete někomu udělat radost nejen na Vánoce. Zároveň tak přispějete na veterinární péči a provoz útulku. Děkujeme vedení společnosti za vstřícný přístup a také Vám lidem co nás podporují. Těšíme se na další prezentaci a na baštu a dobroty co zakoupíte v pátek Albertu a přinesete k nám ke stánku  :-).

Za pátek 13.11 a sobotu 14.11 to bylo 186Kg krmení, mlsků pro pro pejsky a kočičky.

Za dny 19 a 20.11 to bylo 78kg krmení.  Také nějaké kancelářské potřeby a potřeby do přípravny krmiva. Moc Vám všem děkujeme a těšíme se na další setkání :-) .

V pátek na prezentaci 27.11 byl den dárků :-) . Od knihkupectví Luxor dostal útulek krabici plnou kancelářských potřeb a Zvěrokruh nám daroval krabici krmení :-) . Děkujeme za krásné dárky. Také děkujeme ostatním dárcům .-). Bylo zakoupeno 42kg krmení pro hafíky a kočičandy…

4.12  se u našeho stánečku sešlo několik příznivců útulku a došlo i na fotografie našich svěřenců, co už njsou naše :-) . Krmení bylo méně 45kg, ale to nám vystačí na téměř 3 dny:-). Je to skvělé, že pomáháte.

11.12 byl fofr :-) . Krmení bylo 96kg váhu vždy počítám i s konzervama, pamlskama. Také nám bylo podarováno několik uklízecích potřeb, ty také stále potřebujeme do útulku. Také nás navštívilo mnoho významných lidí paní malířka Alena Votavová, slečna Renata Havelková s ReHa promotion, pozdravil nás i velitel Celní správy pan Dušánek …. Všem děkujeme za dárky pro pejsky a kočičky, za podporu a za pomoc s propagací našeho útulku…Máte otázky? Ptejte se...